999 rezultate për

tirana

Iku nga Tirana për t'i shpëtuar COVID-19, gruaja e infektuar shkon në fshat e s'lë njeri pa takuar Berati iu shtua sot hartës me të infektuar nga koronavirusi. 44-vjeçarja e konfirmuar me Covid-19 jetonte dhe punonte pr
Alessandro Del Piero publikon një foto solidarizuese nga Tirana (FOTO LAJM) Italia po kalon një moment të errët, pasi koronavirusi ka shkaktuar mijëra të vdekur dhe të infektuar. Për gjëndjen t
Tirana do fillojë transportin publik për mjekët në këto zona Në kryeqytet do të ketë shërbim të transportit publik për mjekët të cilët banojnë në Kamëz. Këshilli Bashkiak ka mira
"Shita gjakun për të ndihmuar familjen", historia rrëqethëse e vajzës nga Tirana Familja është baza themelore e çdo shoqërie, është shtylla kryesore ku ne formësohemi, ku marrim dashurinë dhe ngrohtësi
Numri i të prekurve shkon 76, Tirana kthehet në kryeqendër të koronavirusit Është shtuar numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sëfundmi të dhënat
Tirana bosh, gjobat e majme e frika nga COVID-19 zbrasin kryeqytetin (FOTO LAJM) Qeveria ka ndërmarrë masa të rrepta për lëvizjen e qytetarëve në këmbë apo me makinë për shkak të koronavirusit. Ven
Tirana nën pushtimin e COVID-19, qytetarëve pavarësisht rrezikut s'u rrihet brenda (FOTO LAJM) Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të koronavirusit i cili deri më tani ka marrë dy jetë. Pavarësisht masa
Tirana bie në "gjumë", pas kaq kohësh i zbrazët dhe i qetë (FOTO LAJM) Tirana tashmë prej disa ditësh i ngjan një qyteti të shkretë. Lëvizjet tashmë janë të pakta, automjetet mungojnë dhe
42 të infektuar me koronavirus, si duket gjendja në Shqipëri Ka shkuar në 42 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend. Gjatë ditës së sotme u shtuan 4 raste te reja prandaj
Tiranasit nuk pyesin për koronavirus e "urdhrat" e Ramës, të gjithë në rrugë për rrezet e diellit Qeveria shqiptare ka ndërmarrë masa ekstreme për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Por tiranasit nuk i kanë
Kthehuni në shtëpi! Rama lajmëron se Tirana dhe Durrësi do të mbyllen sërish pas të dielës Kryeministri Rama lajmëroi se Tirana dhe Durrësi do mbyllen sërish. Ai paralajmëroi ata që janë larguar nga Tirana d
Ushtria zbarkon në kryeqytet, Tirana zgjohet bosh si kurrë më parë Si kurrë më parë Tirana u zgjua bosh sot. Në akset kryesore të kryeqytetit janë vendosur forcat e ushtrisë dhe të polici
E zbrazur dhe e “pajetë”, si u duk Tirana në ditën e parë të shtetrrethimit (FOTO LAJM) Shtetrrethimi ka bërë që Tirana të zgjohet sot e zbrazur dhe e heshtur ndryshe nga zakonisht. Njerëzit janë izoluar n
Numri i të infektuarve shkoi në 12, cilat janë 4 vatrat në Shqipëri Ka shkuar në 12 numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri. Deri më tani janë zbuluar katër vatra infe
Duka në studion e "Pressing": Braçe tifoz i sëmurë, Tirana e humbet titullin nëse ka nisur festën Armand Duka ka prekur tema të ndryshme në emisionin “Pressing” në ABC Neës. Në fillim një replikë me Erion Braçen, më pa
Tirana triumfon ndaj Laçit dhe blindon kreun (VIDEO) Tirana duket të jetë e pandalshme në kampionat teksa ka regjistruar një tjetër fitore ndaj Laçit. Takimi u mbyll me s
Tirana-Laçi, zhbllokohen shifrat në "Air Albania" (VIDEO) Është zhbllokuar sfida me Tiranës dhe Laçit në "Air Albania". Vendasit kanë shënuar me Majkëll Ngo pas harkimit të
Formacionet zyrtare, Tirana-Laçi (VIDEO) Tirana-Laçi është sfida e fundit për ditën e sotme në Superligë. Bardheblutë zbresin në “Air Albania” në orën 17:00 e do
ISHP: Harta e të testuarve nga e gjithë Shqipëria po zgjerohet, vetëm nga Tirana 60% Specialistja e ISHP-së, Silva Bino ka deklaruar se po zgjerohet masa e personave që po testohen për koronavirus. Në
Tirana triumfon ndaj Flamurtarit, bardheblutë nisin marshimin drejt titullit (VIDEO) Tirana ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Flamurtarit në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në Kate