999 rezultate për

tiranĂs

Tiranasit i kapen një "thes" me euro në portin e Durrësit Rreth 2.6 milionë euro, janë zbuluar dhe sekuestruar ditën e sotme në portin e Durrësit. Paratë që u gjetën në një mj
E paguajnë shtrenjtë, por tiranasit nuk do të kenë ujë në fundjavë Qytetarët e Tiranës duhet të mbushin ujë për dy ditë pasi nuk do të kenë ujë në fundjavë. Kjo për shkak të fazës fin
Veliaj u thotë tiranasve të pijnë ujin e UKT, por shikoni çfarë pi vetë (VIDEO) Në shtator të vitit të shkuar, bashkia e Tiranës bllokoi autobotet që shpërndanin ujë në qytet me argumentin se uji i uj
Tiranasit nuk pyesin për koronavirus e "urdhrat" e Ramës, të gjithë në rrugë për rrezet e diellit Qeveria shqiptare ka ndërmarrë masa ekstreme për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Por tiranasit nuk i kanë
Ishte në kërkim ndërkombëtar, arrestohet tek Fresku tiranasi Një tjetër person në kërkim bie në prangat e Policisë. Policia e Tiranes ben me dije se ka arrestuar nje 35-vjeçar, i kë
Shfrytëzoi tërmetin për të përfituar, kapet tiranasi Një person i cili mashtronte dhe abuzonte duke përfituar nga situata e krijuar si pasojë e tërmetit të datës 26 nëntor ë
Lëndoi 3 njerëz e anoi pallatin, tiranasit braktisin me urgjencë kryeqytetin (VIDEO) Tërmeti i pasdites ka shkaktuar panik të madh në Tiranë. Deri më tani raportohet 3 persona të lënduar nga tërmeti ndërko
Alo policia, ky djali ka fshehur një kallashnikov! Telefonata që mori më qafë tiranasin Një 31-vjeçar me iniciale E.K., banues në Kamzë ka rënë në prangat e policisë në gomisterinë e tij në zonën e Fushë-Mëze
Përdhunim dhe rrëmbim: Kapet tiranasi me një mal me akuza, e kërkonin kudo Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje person në kërkim ndërkombëtar, i dënuar nga drejtësia italiane për përdhunim, rr
Si u mor peng tiranasi në Greqi: Mes të arrestuarëve edhe një vajzë (VIDEO) Policia e Shtetit publikoi sot detaje mbi ngjarjen e rëndë që pasqyruan pak ditë më parë mediat greke sipas të cilave nj
Kishte mbushur "Benzin" plotë me hashash, kush është tiranasi i arrestuar Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shtetastin Virjon Cora, 25 vjeç banues në Allias Tiranë. Arrestimi i tij
U punësua nga italiani, si vrasësi i Mirit të Xhikes i kërkoi 90 mijë euro tiranasit Ditën e djeshme vrasësi i Mirit të Xhikës u arrestua pasi akuzohet për gjobvënie ndaj një biznesmeni në Tiranë. 37-v
Trafik femrash e krime kundër fëmijëve, arrestohet tiranasi 50-vjeçar Kapet një shtetas në kërkim ndërkombëtar i dënuar me 6 vite e 3 muaj burg nga drejtësia italiane. Forcat Operacionale
Dhunoi të birin, tiranasin e gjen belaja kur i shkon policia në banesë Policia ka vënë në pranga një shtetas në Tiranë pasi akuzohet se ka keqtrajtuar djalin e tij. Gjatë kontrollit të ush
Kishte fshehur armën brenda në mur, kapet tiranasi në flagrancë Një shtetas në Tiranë është fundos pas kontrollit të policisë në banesën e tij. Në pranga ka rënë shtetasi Sokol Sad
I zhduket vajza bashkë me të bijën e mitur, tiranasi jep alarmin në polici Një 23-vjeçare nga Tirana është zhdukur prej dy ditësh së bashku me fëmijën e saj. Denoncimin në polici e ka bërë bab
Korçarët dhe dibranët më punëtorët, tiranasit dhe vlonjatët më dembelët Teksa papunësia i është kthyer rënies vitet e fundit, në disa qarqe treguesi shfaq diversitet të lartë. Teksa në qyte
Reagon OSHEE, zerohet fatura afrofe e tiranasit Një ditë më parë Jako Blani nga Qesaraka e Tiranës tregoi se i kishte ardhur një fature disa milionëshe për energjinë që
E përplas me makinë, tiranasi shkon e i çan gomat Një aksident mes një makine me një motor, ka përfunduar me vetëgjyqësi. Në shenjë hakmarrje drejtuesi i një motori i
Vuri emrin e kolegut të gruas në numrin e tij, tiranasit i shembet toka nën këmbë (FOTO LAJM) Tradhëtia ka forma të ndryshme mes çifteve, ku përballjet janë nga më qesharaket deri tek ato më fatalet. Por një bur