999 rezultate për

tipin

Gjëja e parë që shikon në këtë foto zbulon tipin e gruas që ti je Jo të gjitha gratë janë të njëjta, nuk ka dyshim. Megjithëse ka situata që na bashkojnë si përkatësi e gjinisë femërore,
Çfarë zbulon mënyra sesi ecni për tipin tuaj (FOTO LAJM) Një studim interesant i kryer në vitin 2017, nga Caleb Backe, një ekspert i shëndetit dhe mirëqenies, ndau dhe krahasoi
Kë do të ndihmonit të parin? Përgjigjja jote tregon shumë për tipin që ti je Ja një test fare i thjeshtë që edhe ju mund ta provoni tani! Hidhini në sy katër imazheve...kë do të ndihmonit të parin?
Zgjidh një hënë dhe mëso tipin e personit me të cilin do të dashurohesh Aq sa përpiqemi të jemi njerëz normal dhe të pavarur nga bota, në fund të fundit, të gjithë ëndërrojmë të gjejmë shokun
Modeli i preferuar i unazës do të thotë shumë për tipin tuaj (FOTO LAJM) Çdo vajzë do të dontë që në gishtin e katërt të dorës së majtë të mbante një unazë të çmuar, në emër të dashurisë ! Zgje
Britanikët prezantojnë tipin e ri të super tankut të përdorur në Kosovë (FOTO LAJM) Është prezantuar dizajni i tankut më modern të ushtrisë britanike, që ka sistem laserik paralajmërues, dhe mund të shkre
Britanikët prezantojnë tipin e ri të super tankut të përdorur në Kosovë (FOTO LAJM) Është prezantuar dizajni i tankut më modern të ushtrisë britanike, që ka sistem laserik paralajmërues, dhe mund të shkre
Ismaili: Drenica është zemra e Kosovës, pse qeveria nuk e ndali atë tipin Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka reaguar pas vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Kosov
Bëri bujë me tipin e guximshëm, rikthehet Armela por e transformuar (FOTO LAJM) Ajo është e para femër që fitoi në reality shown Big Brother. Ermela Mezuraj, biondja simpatike dhe me një karizëm t
Porta shqiptare në rrezik, Dermir gjuan në befasi Darmian provoi të gjente portën e kombëtares me një gjuajtje të befasishme. Ai e dërgoi tipin jashtë kuadratit fatmi
Olta Gixhari sot ka marrë gjithë vemendjen (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga vajzat me tipin me të hapur dhe që ia del të shkaktojë diskutime kudo që shkon dhe cfarë do q
“Sa e ke paguar këtë tipin?”, Rama-komentuesit: Turp ty që voton PD! Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video ku shihet një emigrant që ka ardhur në Shqipëri për të marrë pjes
Pacolli: Kosova ka përparuar shumë ngadalë Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka folur sot para studentëve të kolegjit “Globus”, me ç’rast është s
Shkenca zbulon tipin e mashkullit, që femrat nuk i rezistojnë dot Një studim i publikuar në ‘Psychological Science’ ka treguar se meshkujt, pamja e të cilit është larg standardeve të buk
Kush e ka bërë portier këtë tipin?! (VIDEO) Shumë persona duan të jenë portierë, por jo të gjithë ia dalin, madje edhe disa prej tyre që tashmë kanë veshur dorezat
“Alonso-Raikkonen, dyshja më e mirë” "Alonso-Raikkonen është dyshja më e mirë që mund të kemi sot në Formulën 1 nëse kemi parasysh talentin, eksperiencën dhe
"Norsk Tiping": Tirana shiti ndeshjen Skandal bastesh edhe te Tirana. Federata Norvegjeze e Futbollit ka bërë të ditur se do t'i drejtohet UEFA-s për dyshime