999 rezultate për

timonin

Pse anglezët kanë timonin në të djathtë dhe ecin në anën e majtë? Pyetja pse anglezët e kanë timonin në krahun e djathtë, gjë që i bën të ecin në të majtë të rrugës, është ndoshta një ng
Bashkëshorti i ndërroi jetë nga COVID-19, Rita Petro: Po të përcjellim Lato me jazz dhe wisky Poetja e njohur shqiptare Rita Petro ka gjetur forcën të reagojë një ditë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj L
Arian Çani: Rama jo vetëm mban timonin, tani e nget edhe pa duar Gazetari Arian Çani është shprehur se Rama do të vazhdojë ta mbajë timoni me një fuqi edhe më të madhe se sa kur e mori
Si të merrni në dorë "timonin" e 2020 Në ditët e fundit të vitit, të gjithë nisim të bëjmë bilancet, e të rishkruajmë në listën e qëllimeve ato që s’mundëm t’
Mustafa si Rama: Kam timonin, do gjej dikë për kryeministër Lideri i zgjedhur për herë të tretë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se ai nuk e ka ndërmend të j
Mënyra si mbani timonin e makinës tregon rreth personalitetit tuaj Ne të gjithë kemi mënyra të ndryshme të dhënies së makinës. Bota e mbajtjes së timonit, ngarja e saj dhe shoqërimi në kt
Ylli i Manchester City-t ironizon Liverpoolin: E kemi ne timonin Mbrojtësi i Manchester City-t Kyle Walker pas ndeshjesh te fituar kunër Fulhamit foli për rivalitetin me me Liverpoolin
Aksident 1.9 milion dollarësh, një bionde në timonin e Lamborghinit (VIDEO) Daily Mail ka publikuar një video ku një person me Lamborghini Centenario ka pësuar aksident në rrugët e Londrës. Lam
Kur do ta përdorë timonin Edi Rama? Opinion nga Ervin Shkulaku Na kujtohet fare mirë kur Edi Rama kërkonte në zgjedhjet e fundit parlamentare që t
Alisson kthen timonin e Romës: Na pret Kampionati dhe Milani Roma duhet ta harrojë humbje 2-1 në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Shakhtar Donetsk. Djelmoshat e Eusebio D
Nard Ndoka tregon arsyen pse Berisha ia besoi Bashës timonin e PD-së Deputeti Nard Ndoka, njëkohësisht dhe aleat i Partisë Demokratik ka folur për kalimin e PD, nga Berisha tek Basha. K
Makina del nga rruga, tre të plagosur në Libohovë Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur këtë të mërkurë në hyrje të qytetit të Libohovës. Makina e tipit Benz me t
Starova merr timonin e skuadrës së Partizanit, dhe e dërgon përpara kurbinasve Sulejman Starova është trajneri i fundit që ka fituar titullin kampion me Partizanin, pikërisht në sezonin 1992-1993. Në
Ndjekësi ironizon Ramën: Shtrëngo marshin se timoni të iku (FOTO LAJM) Ndërkohë që ka lajmëruar se sonte do të jetë tek Arian Çani pasi të gjitha mediat e tjera sipas tij janë "kazan", Rama u
Qytetari thumbon Ramën: Avash me timonin se po na thyen qafën Kryeministri Edi Rama që në orët e para të mëngjesit thirri grupin e tij parlamentar, për të nënshkruar një marrëveshje
A e dini se pse anglezët ngasin makinat në krahun e djathtë? Shumica e shteteve të botës, i kanë makinat e tyre me timonin të pozicionuar në anën e majtë të tyre. Në Angli, Austr
Gazetarja tregon momentet e tmerrit: Fytyra e Fildesit ishte shëmtuar nga plumbi Ditën e djeshme gjyqtarja e njohur Fildes Hafizi u vra nga ish-bashkëshorti i saj Fadil Hasani. Ngjarja ndodhi në zo
Siguroi “timonin” i vetëm, Rama thumbon LSI: Nuk ka më tepsi për ju Gjatë Asamblesë së PS e ka marrë fjalën kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Pas fitores së thellë më 25 qershor, Ram
"E kishe 4 vite timonin e ta mori Likja nga dora", Rama e bën për ujë të ftohtë qytetarin Kryeministri Edi Rama, shpesh replikon me ndjekësit e tij në ‘Facebook’, të cilët i shkruajnë dhe komentojnë herë pas h
Pasi mori "timonin", Rama hakmerret me ministrat e PD e LSI Kryeministri Edi Rama ka vendosur të pezullojë të gjitha prokurimet publike pa afat dhe ky vendim është miratuar të hyjë