999 rezultate për

timon

Gjendet skeleti që tregon për torturat në antikitet (FOTO LAJM) Praktika barbare të mesjetës i thyenin krahët dhe këmbët aq shumë sa kjo gjë edhe mund të kuptohej përmes zhurmës kur at
"Tapë" në timon, 7 të arrestuar në Fier Policia e Fierit thotë se gjatë javës që lamë pas janë arrestuar 15 drejtues automjetesh, nga të cilët 8 për drejtim të
"Çmendet" e dashura e Mahrez, me këmbët lart në timon nget makinën (VIDEO) Gruaja e yllit të Premier League-s, Riyad Mahrez shfaqet në një video duke i dhënë makinës, por duke i vendosur këmbët n
Drejtori i Policisë Rrugore: Celulari në timon të ndëshkohet si përdorimi i alkoolit Përdorimi i celularit ndërkohë që je duke drejtuar automjetin është një vrasës i heshtur, jo vetëm në Shqipëri, por edhe
Nuk është Tirana, zbuloni qytetin me më shumë gra në timon (FOTO LAJM) Drejtimi i makinës nuk është më atribut vetëm i meshkujve. Tashmë makina është një mjet i rëndësishëm transporti për të
Tapë në timon, shoferi i makinës së plehrave bën "namin" në Tiranë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë në kryqëzimin e "Komunës së Parisit" në Tiranë ndodhi një aksident masiv ku u përfshinë katër makina,
Tapë në timon, policia arreston "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Policia rrugore në kryeqytet ka arrestuar 17 persona të cilët drejtonin automjetin në gjendje të dehur dhe pa leje qarku
Mustafa si Rama: Kam timonin, do gjej dikë për kryeministër Lideri i zgjedhur për herë të tretë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se ai nuk e ka ndërmend të j
Momenti i frikshëm kur shoferes së taksisë i ngel timoni në dorë (VIDEO) Një pasagjer i taksisë ‘Uber’ u trondit kur drejtuesit të makinës iu këput timoni dhe i mbeti në duar. Përdoruesi i ‘
Gomones iu këput timoni në mes të detit, shpëtohen 2 persona në bord, dyshohet se trafikonin drogë Mbrëmjen e djeshme gomonia “STUHIA 1375” ngeli në det të hapur pasi pësoi një defekt në motor, dhe iu shkëput sistemi i
Trezeguet i dehur në timon, francezi e pëson keq Ish-futbollisti francez, David Trezeguet, u gjobit nga policia e Torinos, pasi në timon iu gjet sasi alkoli më e lartë s
"Drejtori i Policisë së Fierit i dehur në timon, përplas për vdekje një qytetar" Sipas ish- kryeministrit Sali Berisha drejtori i policisë së Fierit ka aksidentuar për vdekje një qytetar. Ai shkruan
Përplasje e frikshme, shoferin e zë gjumi në timon (VIDEO) Pamjet janë të rënda dhe tregojnë momentin e një aksidenti në Kinë. Në makinë ndodhen shoferi dhe dy persona të tjerë
Meta sulmon sërish Ramën: Ku bazohet timonieri ynë Presidenti Ilir Meta ka reagauar ësërish me anë të një postimi në Facebook, duke thumbuar kryeministrin Rama. Meta flet
Meta: Timonieri ynë ka timon por s' ka frena Presidenti Ilir Meta sot ka thënë në një tjetër mënyrë "Mirëmëngjes" për shqiptarët. Ai ka zgjedhur pikërisht një fot
Tapë në timon, dënohen 61 shoferë të pirë në Maqedoni Në periudhën prej orës 23:00 të mbrëmjes më 28.06.2019 deri në ora 5 të mëngjesit, më 29.06.2019, Departamenti për Sigu
Flasin ekspertët: Shtohet numri i aksidenteve, ritet fluksi dhe agresiviteti në timon Ardhja e sezonit të verës sjell edhe një numër më të lartë të aksidenteve rrugore. Të dhënat publike tregojnë që Korriku
Basha: Aty ku keni futur Bardh Spahinë do të hyni vetë nesër Në një deklaratë për media krey i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur lidhur me gjendjen aktuale në vend ku për gj
Mënyra si mbani timonin e makinës tregon rreth personalitetit tuaj Ne të gjithë kemi mënyra të ndryshme të dhënies së makinës. Bota e mbajtjes së timonit, ngarja e saj dhe shoqërimi në kt
Tapë në timon, kapen tre shoferë në Elbasan Policia e Elbasanit ka ndaluar disa persona që kapën duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njof