999 rezultate për

times

Tragjedi në Gjirokastër, gruaja gjen të varur burrin Një gra ka gjetur të vdekur burrin e saj 60 vjeçar i cili është vetëvarur. Shtetasi me inicialet DH. P. është nga Dr
Pogradec, aksidentoi për vdekje 75 vjeçarin, largohet nga vendngjarja Pasditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën e qytetit tëPogradecit ku një mjeti tip Volksëagen Polo” ka a
Zbulohet identiteti i të miturit që u vra në Mushtisht, dje kishte ditëlindjen E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e
Bie nga kati i dytë, gjen vdekjen teksa punonte 61-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Shkodër ku një person ka humbur jetën pasi ra nga kati i dytë. Viktima punonte
Vrasja me armë zjarri në Tiranë, del emri i viktimës Një vrasje ka tronditur kryeqytetin. Një 28 vjecar është vrarë me armë zjarri në Kinostudio, në Tiranë. Mësohet se
Mediat ndërkombëtare vendosin në plan të parë daljen e Listës Serbe nga qeveria Kosova po vazhdon të jetë temë e mediave kryesore ndërkombëtare pas ngjarjeve të djeshme në veri të vendit. “The New
Burri var veten në stallën e lopëve në Korçë Një burrë rreth të pesëdhjetave ka varur veten gjatë ditës së sotme në Korçë. Burime nga policia lokale bëjnë me dije
Helmimi i ish- spiunit rus, 5 vende të gatshëm për të përjashtuar diplomatët ruse Pas ngjarjes së helmimit të ish-spiunit rus, Sergei Skripal në Britani, të paktën 5 vende europiane mund të vendosin të
Ibra mbetet Ibra, ja si ironizon me ekipin e ri në Amerikë Zlatan Ibrahimovic zyrtarisht është një futbollist i LA Galaxy. Lajmi është bërë i ditur nga LA Times. LA Times e hap
E rëndë, gjendet e vdekur një foshnjë në Gjakovë Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjakovë është gjetur e vdekur një foshnje një ditëshe. Për këtë është arrestu
Vrau me sëpatë kushëririn në Vlorë, familjarët flasin të tronditur Janë zbardhur detaje të tmerrshme nga vrasja e djeshme në Gumenicë të Vlorës ku një 40-vjeçar vrau me sëpatë kushëririn
Vrau e copëtoi shokun e ngushtë, zbulohet mesazhi që zbardhi krimin monstruoz Janë zbardhur detaje të rënda në lidhje me krimin makabër të ndodhur në Fier. Pak ditë më parë u zbulua se Albert Ze
U martua pa dëshirën e familjes, Votimja refuzohet si vajzë edhe pas 6 vitesh Votimja ishte personazhi i radhës që kishte zgjedhur programin "Dua të të bëj të lumtur" për të rrëfyer historinë e dash
Video 72 minuta e nuses: Më ndjekin xhindët pasi vrava vjehrrën Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Var veten në ditë feste gruaja në Memaliaj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Memaliaj ku një 72-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e saj.
Vrau vjehrrën se po i prishte martesën, si u zbulua vrasja makabre në Kamzë Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Nusja vrau vjehrrën e burri mbuloi krimin, flasin fqinjët në Kamzë 1 vit pas vdekjes së saj, policia zbardhi ngjarjen dhe vuri në pranga nusen vrasëse e cila helmoi për vdekje vjehrrën.
Vrau vjehrrën e iu drejtua hoxhës: Allah, më fal që e vrava! (FOTO LAJM) Janë zbardhur detajet e fundit nga krimi makabër në Kamzë ku nusja, vetëm 21-vjeç vrau vjehrrën dhe fshehu krimin për nj
"Ma bëj hallall", mesazhi i burrit për gruan para vetëvrasjes Një person i moshës 45 vjeçare, sipas policisë dyshohet se është vetëvrarë në Gjakovë. Lajmin e ka bërë të ditur komanda
Tragjike, krokodili gllabëron punëtorin e plantacioneve (FOTO LAJM) Një këmbë dhe krah njeriu janë gjetur brenda barkut të një krokodili të madh i cili vrau një 36-vjecar në Borneo, thonë