999 rezultate për

tilla

Meta: "Fitorje" të tilla garantojnë disfatë në 18 tetor Presidenti Ilir Metaditën e sotme e ka nisur duke ndarë në Facebook një analizë mbi 30 Qershorit. Sipas tij, fitore si k
Turistët spanjollë vizitojnë Teatrin: Në vendin tonë objekte të tilla ruhen Një grup turistësh spanjollë kanë vizituar godinën e Teatrit Kombëtar duke e cilësuar si godinë me vlera kulturore dhe
Duken si ushqime, por në fakt nuk janë të tilla (FOTO LAJM) Duken si ushqime, por në fakt nuk janë të tilla. Këto janë disa objekte të ndryshme që ne mund të shohim çdo ditë, apo e
Mozzik i vjedhin 3 këngë, paralajmëron publikimin e 15 të tillave (FOTO LAJM) Mozzik është një nga reperët më të dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm. Ai ka në reppertor të madh me këngët e tij dh
Çmenduri të tilla bënte vetëm Escobar Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Rikthehen grabitjet në Tiranë, dy të tilla gjatë natës Gjatës natës në kryeqytet janë regjistruar 2 grabitje. Mësohet se është vjedhur në makinën në Domnje dhe një dyqan këpu
Ramos për Messin: Kur nuk shënon, bën gjëra të tilla Kapiteni dhe qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, e ka komentuar incidentin me Lionel Messin, gjatë El Clasico
Nuk rastis shpesh të shohim Vesa Lumën me të tilla foto (FOTO LAJM) Vesa Luma është njëra nga këngëtaret e estradës e cila jo pak herë ndan momentet me ndjekësit, shkruan Albeu.com ‘Ins
Van Dijk: Nuk ka nevojë që Neymar me shokë të bëjnë gjeste të tilla Mbrojtësi holandez është frustruar me Neymar dhe aktet e tij teatrale gjatë mposhtjes në Ligën e Kampionëve në Parc des
Ky është trajneri i preferuar i Perezit Sipas asaj që bëjnë me dije mediat spanjolle trajneri italian, Antonio Conte nuk do të jetë trajneri i ri i Realit të Ma
Mr.Schweppes, Behgjet Pacoli piu qindra të tilla me lekët e kosovarëve Zëvendës Kryeministri Behgjet Pacolli vetëm për një muaj kishte porositur 344 pije të llojit ‘Schweppes’. Prej tyre 182
Di Francesco: Askush nuk dëshiron t’i humbas sfidat e tilla Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, karikon skuadrën e tij në prag të ndeshjes me Barcelonën në "Camp Nou". Numr
Ishte koha kur Reali do ta diskutonte finalen e Kupës së Mbretit kundër akademisë së tij Mund të duket e pabesueshme, por ka ndodhur vërtet. Një hapsirë në rregullore bëri të mundur që në finalen e Kupës së Mb
Ronaldo optimist para ndeshjes me parisjenët: Kemi eksperiencë për të tilla ndeshje Cristiano Ronaldo ka pranuar çmimin ‘GOAL 50’ si lojtari më i mirë në botë për sezonin e kaluar 2016/17. Portugezi e
Frikë të raportojnë ngacmimet seksuale, arrijnë 50 raste të tilla për një vit Ngacmimet seksuale vazhdojnë të mbesin ende temë tabu në Kosovë. Por, raste të tilla hasin në vesh të shurdhër dhe nu
Revista zviverjane, jehonë Shqipërisë: Plazhe të tilla i gjen vetëm në karaibe “Travel News”, revista zvicerane e udhëtimeve e ka renditur Shqipërinë mes 12 destinacioneve duhen vizituar me patjetër
Qeveria nuk e mohon projektligjin për shfuqizimin e Speciales Zyra e Kryeministrit Ramush Haradinaj, përmes një përgjigje me shkrim, ka reaguar ndaj deklaratave se Qeveria e Kosovës
Reali barazon brenda ndaj Fuenlabradas, dhe kalon turin Real Madrid ka barazuar 2-2 ndaj Fuenlabrada në Copa del Rey, ndeshje kjo e zhvilluar në "Estadio Santiago Bernabeu"
Rama: Arrestimi nuk do pranohej as për Berishën, nëse do kishte prova të tilla si për Tahirin I ftuar sot në 360 Gradë, Rama ka këmbëngulur se Tahirit nuk ia hoqën imunitetin pasi nuk pati prova të mjaftueshme dhe
Valverde: Ndeshjet e Champions janë të tilla, duhet të vuash për ti fituar Ernesto Valverde, ka folur pas fitores minimale në fushën e Sportingut të Lisbonës. "E dinim që për të fituar do të d