E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

tillĂ

Flet sizmiologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400 të tilla Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë s
Meta: "Fitorje" të tilla garantojnë disfatë në 18 tetor Presidenti Ilir Metaditën e sotme e ka nisur duke ndarë në Facebook një analizë mbi 30 Qershorit. Sipas tij, fitore si k
Turistët spanjollë vizitojnë Teatrin: Në vendin tonë objekte të tilla ruhen Një grup turistësh spanjollë kanë vizituar godinën e Teatrit Kombëtar duke e cilësuar si godinë me vlera kulturore dhe
Duken si ushqime, por në fakt nuk janë të tilla (FOTO LAJM) Duken si ushqime, por në fakt nuk janë të tilla. Këto janë disa objekte të ndryshme që ne mund të shohim çdo ditë, apo e
Mozzik i vjedhin 3 këngë, paralajmëron publikimin e 15 të tillave (FOTO LAJM) Mozzik është një nga reperët më të dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm. Ai ka në reppertor të madh me këngët e tij dh
Çmenduri tĂ« tilla bĂ«nte vetĂ«m Escobar Pablo Escobar Ă«shtĂ« ‘mbreti’ mĂ« i madh i drogĂ«s qĂ« bota ka parĂ« ndonjĂ«herĂ«. Emri i tij Ă«shtĂ« sinonim pĂ«r KokainĂ« & Kolum
Rikthehen grabitjet në Tiranë, dy të tilla gjatë natës Gjatës natës në kryeqytet janë regjistruar 2 grabitje. Mësohet se është vjedhur në makinën në Domnje dhe një dyqan këpu
Ramos për Messin: Kur nuk shënon, bën gjëra të tilla Kapiteni dhe qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, e ka komentuar incidentin me Lionel Messin, gjatë El Clasico
Nuk rastis shpesh tĂ« shohim Vesa LumĂ«n me tĂ« tilla foto (FOTO LAJM) Vesa Luma Ă«shtĂ« njĂ«ra nga kĂ«ngĂ«taret e estradĂ«s e cila jo pak herĂ« ndan momentet me ndjekĂ«sit, shkruan Albeu.com ‘Ins
Van Dijk: Nuk ka nevojë që Neymar me shokë të bëjnë gjeste të tilla Mbrojtësi holandez është frustruar me Neymar dhe aktet e tij teatrale gjatë mposhtjes në Ligën e Kampionëve në Parc des
Ky është trajneri i preferuar i Perezit Sipas asaj që bëjnë me dije mediat spanjolle trajneri italian, Antonio Conte nuk do të jetë trajneri i ri i Realit të Ma
Mr.Schweppes, Behgjet Pacoli piu qindra tĂ« tilla me lekĂ«t e kosovarĂ«ve ZĂ«vendĂ«s Kryeministri Behgjet Pacolli vetĂ«m pĂ«r njĂ« muaj kishte porositur 344 pije tĂ« llojit ‘Schweppes’. Prej tyre 182
Di Francesco: Askush nuk dĂ«shiron t’i humbas sfidat e tilla Trajneri i RomĂ«s, Eusebio Di Francesco, karikon skuadrĂ«n e tij nĂ« prag tĂ« ndeshjes me BarcelonĂ«n nĂ« "Camp Nou". Numr
Ishte koha kur Reali do ta diskutonte finalen e Kupës së Mbretit kundër akademisë së tij Mund të duket e pabesueshme, por ka ndodhur vërtet. Një hapsirë në rregullore bëri të mundur që në finalen e Kupës së Mb
Ronaldo optimist para ndeshjes me parisjenĂ«t: Kemi eksperiencĂ« pĂ«r tĂ« tilla ndeshje Cristiano Ronaldo ka pranuar çmimin ‘GOAL 50’ si lojtari mĂ« i mirĂ« nĂ« botĂ« pĂ«r sezonin e kaluar 2016/17. Portugezi e
Frikë të raportojnë ngacmimet seksuale, arrijnë 50 raste të tilla për një vit Ngacmimet seksuale vazhdojnë të mbesin ende temë tabu në Kosovë. Por, raste të tilla hasin në vesh të shurdhër dhe nu
Revista zviverjane, jehonĂ« ShqipĂ«risĂ«: Plazhe tĂ« tilla i gjen vetĂ«m nĂ« karaibe “Travel News”, revista zvicerane e udhĂ«timeve e ka renditur ShqipĂ«rinĂ« mes 12 destinacioneve duhen vizituar me patjetĂ«r
Qeveria nuk e mohon projektligjin për shfuqizimin e Speciales Zyra e Kryeministrit Ramush Haradinaj, përmes një përgjigje me shkrim, ka reaguar ndaj deklaratave se Qeveria e Kosovës
Reali barazon brenda ndaj Fuenlabradas, dhe kalon turin Real Madrid ka barazuar 2-2 ndaj Fuenlabrada në Copa del Rey, ndeshje kjo e zhvilluar në "Estadio Santiago Bernabeu"
Rama: Arrestimi nuk do pranohej as për Berishën, nëse do kishte prova të tilla si për Tahirin I ftuar sot në 360 Gradë, Rama ka këmbëngulur se Tahirit nuk ia hoqën imunitetin pasi nuk pati prova të mjaftueshme dhe