Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

tiktok

Risia e fundit, TikTok brenda Snapchat Snapchat është duke prezantuar një seksion të ri të aplikacionit të bazuar në argëtim të quajtur Spotlight, ku thotë se
Si rrallëherë më parë, Arian Çani hap TikTok dhe prezanton të bijën (FOTO&VIDEO) Moderatori i njohur, Arian Çani ka hapur profilin e tij zyrtar në rrjetin social “TikTok”. Ai ka vendosur të plotësoj
80 milion pëlqime, njihuni me binjaket gjysmë shqiptare që bëjnë namin në TikTok (FOTO&VIDEO) Aisha dhe Azra Mian janë dy motra binjake me origjinë gjysmë-pakistaneze dhe gjysmë-shqiptare. Ato janë bërë të njohu
Njihuni me gjyshen shqiptare që është bërë yll i "TikTok" (FOTO LAJM) 57-vjeçarja Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TokTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harr
TikTok ndalon së punuari në disa vende TikTok ka ndaluar së punuari në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë dhe në Australi, teksa përdoruesit raportuan probleme me
Instagram shton mundësinë e blerjeve edhe në Reels, një hapa para TikTok Instagram, rrjeti i famshëm social i cili është në pronësi të Facebook do të fillojë të testojë blerjet përmes funksioni
TikTok është ndaluar në Pakistan TikTok është ndaluar në Pakistan për shkak të dështimit të tij për të filtruar përmbajtjen "imorale dhe të pahijshme".
20 vjeçarja vritet aksidentalisht gjatë "pengmarrjes" së rreme për TikTok 20 vjeçarja Areline Martinez ishte duke filmuar një skenë pengmarrjeje nga një “bandë e armatosur” kur një nga kolegët e
Çmenduria që bëhet për famë në TikTok, kërcejnë me fëmijën dhe më pas e flakin (VIDEO) Një sfidë virale, vërtet në pamje të parë, çmenduri po përfshin dhjetra nëna, baballarë dhe fëmijë. Pasi kërcejnë pa
Youtube ka gati aplikacionin rival të TikTok YouTube ka njoftuar se do të testojë një version beta në Indi për të rivalizuar aplikacionin popullor të videove TikTok.
Tik-Tok kthehet në rrezik, tre adoleshentë përfundojnë në spital Rritja e mediave sociale, ka sjellë një numër “sfidash” virale, që bëhen thuajse nga të gjithë, por, jo të gjitha janë t
Njerëzit në TikTok po përdorin limë për dhëmbët dhe dentistët u shokuan (VIDEO) Tik Tok-u është i mbushur me çudira, por trendi i fundit është kthyer në shqetësim për dentistët! Nëse e keni vënë r
Presionet e Trumpit, dorëhiqet drejtori i TikTok Drejtuesi i TikTok, Kevin Mayer njoftoi sot se do të largohej nga rrjeti shumë popullor social, në një komunikatë. Do
E keni instaluar TikTok në telefon? Ja çfarë ka kryer aplikacioni në fshehtësi Aplikacioni kinez TikTok, i përdorur së tepërmi nga moshat e reja në mbarë botën, raportohet se ka shkelur politikat e G
TikTok, "armiku shtetëror" numër një në SHBA Si aplikacioni i mbështetur në video-shënime të shkurtra dhe muzikë, u bë njëra prej rreziqeve më të mëdha për aparatin
Trumpit nuk i del inati me Tik Tokun, i jep goditjen e fortë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka nënshkruar urdhra ekzekutivë që shënjestrojnë TikTok dhe WeChat, dy
TikTok akuzon Facebook për plagjiaturë ByteDance, kompania kineze që zotëron TikTok-un, akuzoi Facebook-un për "plagjiaturë dhe njollosje". Të dielën vonë, fir
Trump jep 45 ditë afat për shitjen e aplikacionit TikTok Kompania Microsoft tha të dielën se po vazhdon diskutimet për të blerë aplikacionin e suksesshëm të postimit të videove
I është bërë shoqe, video e Ilir Shaqirit me të bijën në TikTok do ju fiksojë (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar me postimet e ndryshme se ka një raport shumë të ngushtë me vajzën e
Microsoft në bisedime për të blerë TikTok Microsoft është në bisedime për të përvetësuar TikTok, aplikacionin e videove në pronësi kineze, sipas një personi që ës