999 rezultate për

tigri

E tmerrshme në cirk, luani dhe tigri shqyejnë kalin Pamje tronditëse janë kapur gjatë provave në një cirk në veri të Kinës. Drejtuesit e cirkut kishin futur njëkohësisht
Parfumi i Calvin Klein eliminon tigrin vrastar në Indi (FOTO LAJM) India njihet si një vend ku ka shumë fmailje tigrash, madje jetojnë fare pranë zonave të banuara. Së fundmi raportoh
U josh nga parfumi i shtrenjtë, vritet tigri që la të vdekur 13 persona Një tigër, i cili mendohet të jetë përgjegjës për vdekjen e 13 personave në Indi, është vrarë nga një gjahtar me një plu
Tigri gjigant nuk ngopet me vajzën seksi (VIDEO) Një tigër gjigant tregon dashurinë e tij ndaj kësaj vajze seksi. Kjo video tregon më së miri dashurinë mes tigrit dhe
Turqia prodhon "tigrin" që i kap mat tanket e tjerë (FOTO LAJM) Turqia dhe Indonezia kanë prezantuar tankun e ri të prodhuar në një bashkëpunim midis tyre. Tanku ka një peshë 35 to
Pamje të frikshme, tigri lufton me arushën (VIDEO) Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën
Kroaci - Angli, tigri rus parashikon fituesin e gjysmëfinales (VIDEO) Tigri Bartek, i cili jeton në kopshtin zoologjik Rojev Ruçei në Rusi, parashikoi Kroacinë si fitues të çiftit të sotëm g
Tigri sulm "brutal" në drejtim të vizitorit Ky është momenti i tmerrshëm kur një tigër në një kopsht zoologjik në Baton Rouge nisi një sulm të befasishëm ndaj një v
Po vjen vera, shtohen peshkaqenët: Kapet "tigri" 102 kg në Durrës (VIDEO) Një tjetër peshkaqen i rrezikshëm ka rënë në rrjetat e peshkatarëve durrsakë. Mëngjesin e sotëm, peshkaqeni tigër që
Ky është "tigri" i qeverisë që po bën kërdinë me femra Që në qeverinë “Rama II” figuron një ministër i njohur me pseudonimin “Tigri” në radhët e femrave të dikasterit që drejt
Kush është "tigri" shqiptar që dhunonte për vdekje prostitutat në Itali Policia italiane ka vënë në pranga katër persona të shtetësisë shqiptare janë vënë në pranga. Mediat italiane shkrua
Vajza shtatzënë bën selfie me tigrin, shihni reagimin e pabesueshëm Brittany, një vajzë amerikane, ishte për një vizitë në një kopsht zoologjik me mikeshën e saj, Natasha. Natasha isht
Pamje të rënda, tigri sulmon dhe ha të gjallë kujdestarin (VIDEO) Një kujdestar i një kopshti zoologjik në Kinë ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi u sulmua nga një tigër. Kujdest
I vret kafshët shtëpiake, tigri terrorizon një fshat të tërë (FOTO LAJM) Një tigër terrorizoi një fshat sibirian duke bredhur lirshëm në rrugët e fshatit dhe duke vrarë qentë të guximshëm për t
"Ka fuqi të mbinatyrshme", fshatarët vrasin dhe varin tigrin e rrezikuar (FOTO LAJM) Fshatarët në një komunitet të largët indonezian vranë një tigër indonezian dhe e varën në një tavan. Vrasësit e kafsh
Luftë e ashpër mes ariut dhe tigrit, tmerrohen turistët (VIDEO) Një betejë e vërtetë e kafshëve u zhvillua në një park kombëtar në Indinë Perëndimore, kur një tigër luftoi me një ari d
Historia e mrekullueshme e tigrit që kërkoi ndihmën e njeriut (FOTO LAJM) Historia e mrekullueshme e tigrit që kërkoi ndihmën e njerëzve për një problem serioz dentar. Një tigër i rraskapitur
Ashtu si në serialin "Winnie Pooh", tigri kërcen me bishtin e tij (FOTO LAJM) Një fotograf ka kapur një imazh të pabesueshëm të një tigri duke kërcyer në ujë tamam si shoku i tij më i mirë binjak Ti
Luani dhe tigri sulmojnë kalin e pambrojtur në mes të cirkut (VIDEO) Një kalë i pambrojtur u sulmua brutalisht u brutalisht në një cirk nga një luan dhe tigër. Kali i shfaqjes po perform
Tigri shfaqet në dasmë, dasmorët ikin të tmerruar (VIDEO) Ceremonia martesore që po zhvillohej në Madya Pradesh të Indisë, është ndërprerë nga një tigër. Dasmorët i kapi panik