999 rezultate për

tifozllik

Qeshni me lot, kjo është video më spektakolare e botërorit (VIDEO) Një video për të qeshur po qarkullon në internet ku një person është sëbashku me një ‘zonjë’ dhe pyet tifozët se me kë b
“Jam tifoz me Serbinë”, reagon Kosta Grillo Kostra Grillo i ka befasur të gjithë me deklaratën e mbrëmshme ku u shpreh se ai bënte tifozllik për Serbinë. Pas kës
Sherr mes gjimnazisteve në Durrës, vajzat kapen për flokësh ndërsa djemtë bëjnë tifozllik (VIDEO) Një grup vajzash të reja, janë filmuar teksa ziheshin me njëra-tjetrën në një gjimnaz në Durrës. Ato kapen prej flok
Delja bën tifozllik me të zotin në shkallët e qytetit të Durrësit (FOTO LAJM) Mesa duket çudirat nuk kanë të sosur në kampionatin shqiptar. Dje në ndeshjen Teuta-Flamurtari në stadiumin “Niko Do
Crudeli "sulmon" Allegrin (VIDEO) Milan është në rënie të lirë pas humbjes së dytë rradhazi në San Siro. Pas dështimit me Sampdorian, dje në mbrëmje erdhi