999 rezultate për

tifozja

Fabiana Britto, tifozja e Milanit që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Modelja braziliane Fabiana Britto vijon të jetë mjaft aktive në Instagram. Së fundmi tifozja e njohur e Milanit ka
Tifozja joshëse e Del Piero bën me "dhimbje koke" fansat me pozat e fundit (FOTO LAJM) Vivien Rubin është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj
E dashura perfekte, Çiljeta tifozja më e madhe e Albanit në stadium (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ndeshja mes Partizanit dhe Kukësit në stadiumin Selman Stërmasi, e cila përfundoi me re
Tifozja e zjarrtë e Del Pieros vazhdon djeg rrjetin (FOTO LAJM) Modelja super seksi Vivien Rubin, vazhdon të jetë e pasionuar pas legjendës së Juventusit, Alessandro Del Piero. Mode
Elisa Scheffler, tifozja e Milanit që po tërbon fansat (FOTO LAJM) Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ib
Tifozja e zjarrtë e Juves provokon fansat (FOTO LAJM) Modelja italiane, Eleonora Inkardona, falë formave të saj trupore ka arritur që në “Instagram”-in e saj të mbledhë 237 m
Tifozja e zjarrtë e Milanit ndez atmosferën para derbit (FOTO LAJM) Pasioni i madh që Andera Tolomeiu ka për skuadrën e Milanit tashmë dihet prej kohësh. Modelja rumune është një tifoze
Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO) Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.
Rike Roçi tifozja ikonë e kombëtares, nuk harron ti mbështes as për ndeshjen e madhe (FOTO LAJM) Teksa Shqipëria bëhet gati për ndeshjen e rradhës kundra Francës, tifozja seksi Rike Roçi mundohet t’iu japë zemër lojta
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm
Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit k
Finalja e "Copa America", tifozja nudo "tërbon" stadiumin (FOTO LAJM) Brazili triumfoi mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Amerikës, duke mposhtur Perunë me rezultatin 3-1. Përpos ndesh
Shpërthen tifozja e zjarrtë e Milanit, ekspozon format bombastike (FOTO LAJM) Edhe pse është me origjinë nga Brazili, Fabiana Brito modelja e Playboy është një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Milanit
Tifozja e Juves "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja italiane Anna Tatangelo ndodhet me pushime në Greqi ku ka ndarë armët e forta fizike me fansat e saj. Ng
Tifozja e Juventusit ngre temperaturat (FOTO LAJM) Anna Tatangelo tregon armët e saj të forta fizike brenda një pishinë në Greqi, ku ndodhet për pushimet verore. Këngët
Braziliania shpërthen në lot pasi takon Messin (VIDEO) Leo Messi ia ka bërë ëndrrën realitet një tifozes nga Brazili. Të shumtë nëpër botë ëndërrojnë që një ditë të takojnë
Bën tatuazh në fundshpinë, tifozja e Juves "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkovski ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj, teksa këtë herë ka stampuar në
Kush është tifozja "bombë" që u fut në fushë gjatë finales së Ligës së Kampioneve (FOTO LAJM) Quhet Kinsi Volanski, dhe është pikërisht femra që u fut në fushë, gjatë pjesës së parë të finales mes Liverpulit dhe To
Tifozja nudo pushton fushën mes miliona shikuesve (FOTO & VIDEO) Një situatë e rrallë ka ndodhur në finalen e cila po luhet në Madrid në stadiumin e "Wanda Metropolitano". Një tifoze
Tifozja çeke e Juves, "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Pasi mori famë në botën e garave me motorë, modelja çeke që jeton në Barcelonë, Eva Padlock, nuk ka shumë që është futur