999 rezultate për

tifozin

Thirrje raciste ndaj Koulibaly, Arsenali shpall në kërkim tifozin Në mediat sociale është publikuar një video kundër mbrojtësit të Napolit Koulibaly duke e quajtur atë "zezak", dhe Arse
Granit Xhaka me zemër të madhe, lumturon tifozin e vogël me aftësi të kufizuara (VIDEO) Granit Xhaka ka qenë mik me djaloshin e vogël që nga viti 2015, kur e shoqëroi atë në fushë, në ndeshjen e tij të parë s
Ky është dënimi për tifozin që goditi lojtarin e Aston Villës Agresori që goditi pas koke Jack Grealish në derbin mes Birmingham dhe Aston Villa është dënuar me 14 javë burg, si dhe
Tërbohet shoku i Grezdës, kap për fyti tifozin (VIDEO) Rangers barazoi djë 1-1 dje në transfertë ndaj Hibernian duke humbur shpresat për titllin kampion që i që mungon që nga
Shoferi i taksisë plagos me thikë tifozin e Manchester United Kualifikimi në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve nuk ka kaluar pa pasoja te Manchester United. Pas fitores 3-1 ng
Momenti kur tifozi i Atleticos dhunon tifozin e Realit (VIDEO) Real Madrid arriti të fitojë me rezultatin 1-3 në "Wanda Metropolitano" ndaj Atletico Madridit duke hyre ne gare per tit
Njihuni me tifozin e çmendur që thyen televizorin sa herë humbet Marseillë (VIDEO) Një tifoz i Marseille, Mohammed Henni është bërë i famshëm duke i thyer televizorët e tij sa herë që klubi francez pëson
Gjesti fantastik i Shaqirit për tifozin e vogël të Liverpoolit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri i ka dërguar një mesazh të vogël për ditëlindjen e një tifozi të Liverpoolit, të shtrirë në spital. O
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,
Hodhi bananen në drejtim të Aubameyang, gjykata dënon tifozin me gjobë dhe 4 vite larg stadiumeve Në ndeshjen derbi të Londrës mes Arsenalit dhe Tottenhamit e cila përfundi 4-2 në favor të Topcinjve, e zhvilluar më 2
Gjest i madh nga Roma, dhuron 150 mijë € për tifozin e Liverpoolit Klubi i Romës ka bërë një gjest të mrekulleshëm për tifozin e Liverpoolin. Tifozi Sean Cox u dëmtua rëndë nga ultras
Gjesti fantastik i Ronaldos me tifozin që u fut brenda në fushë (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Në fillim të ndeshjes
Gjesti i Richarlison përlot tifozin e vogël (VIDEO) Richarlison ka bërë debutimin e tij me skuadrën e re, Everton duke shënuar edhe dy gola të bukur kundër Wolves mbrëmjen
Legjenda kolumbiane godet me grusht tifozin që e ofendoi (VIDEO) Legjenda e Kolumbisë Rene Higuita njihet si një portier mjaftë i mirë në historinë e futbollit. Ai nuk ka hequr dorë
Armando Sadiku surprizon në studio tifozin e tij të flaktë Dashuria dhe sakrificat e një motre për vëllain e saj u trajtuan mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur”
Roma stërvitet me fanella te dedikuara për tifozin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Skuadra e Seria A, Roma është trajnuar me fanella të veçanta derisa janë duke u përgatitur për ndeshjen e dytë në mes Ro
Rrahën barabarisht tifozin e Liverpoolit, gjykata angleze merr vendin për dy ultrasit e Romës Dy tifozët e Romës, që rrahën tifozin e Liverpoolit, Sean Cox, janë dërguar ditën e sotme para gjykatës së magjistratëve
Kujdestarët e mbërthejnë tifozin para se t'i afrohet Guardiolës (FOTOLAJM) Në ndeshjen mes Leicester dhe Manchester Cityt, një tifoz u fut në fushë dhe tentoi të ofrohet te Pep Guardiola. Tifo
Sulmoi tifozin, Patrick Evra merr dënimin e rëndë nga FIFA Pas sulmit që i bëri tifozit , mbrojtësi i Marseille, Patrick Evra, është dënuar me përjashtim nga të gjithë kompeticion
Njihni "Sabitin" tifozin më të madh të Kombëtares Shqiptare (FOTO LAJM) Tifogrupi Tifozat Kuqezi (TKZ) janë bërë 14 vjeç tashmë dhe janë një ndër grupet më të zjarrta pranë kombëtares shqiptar