999 rezultate për

tifozin

U ngjit nëpër shkallët e stadiumit për tu përleshur me tifozin, ky është dënimi për Dier Eric Dier i Tottenham është suspenduar me katër ndeshje nga FA pasi shkoi në shkallët e stadiumit për të përballur një t
Letra e Jurgen Klopp për tifozin e vogël bëhet virale në rrjet (FOTO LAJM) Një fans i vogël i Mançester Junajtid thotë se mbeti i shokuar kur trajneri i Liverpulit, Jurgen Klopp i dërgoi një letë
E goditi me top para ndeshjes, Cornelius fton për birrë tifozin (Video) Ishte një gjuajtje normale gjatë nxehjes para ndeshjes me Sassuolon, ajo e sulmuesit Andreas Cornelius, por topi përfund
Hodhi fishekzjarre në derbin Partizani - Tirana, policia arreston tifozin Një tifoz ka përfunduar në prangat e policisë pasi hodhi fishekzjarrë në stadiumin "ir Albania" gjatë derbit Partizani-T
Mos e humbisni: Fansi ngelet pa selfie, Ronaldo trembet dhe acarohet keq me tifozin (VIDEO) Një episod mjaft interesant ka ndodhur në përfundimin e ndeshjes mes Bayern Leverkusen dhe Juventus. Në momentin që f
Për të mbrojtur bashkëlojtarin, Depay përleshet me tifozin e klubit të vet (VIDEO) Lyoni ishte duke e festuar kualifikimin në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve, pas barazimit me rezultat 2:2 me RB
Ligji i fortë anglez dërgon në pranga tifozin e Manchester City Abuzimi racist ndaj dy futbollistëve, Fred dhe Jesse Lingard i ka kushtuar prangat një tifozi të Manchester City. Laj
Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e la pas momentin e vështirë që përjetoi në fundjavë me tripletën e djeshme, por nuk ngurroi që të vle
Ofendoi Balotellin, Verona merr vendim drastik për tifozin Tema më e përfolur ditëve të fundit në futbollin italian është racizmi. Kjo pas ngjarjeve të fundit, ku shënjestër ishte
Lerda një sherxhi i regjur: Si goditit zyrtarin, lojtarin dhe tifozin 5 vite më parë (VIDEO) Trajneri i Partizanit Franko Lerda është përplasur ditën e djeshme fizikisht me ndihmësin e tij, Dritan Mehmeti. Situa
Përplasi për vdekje tifozin e Interit, urdhër arresti për ultrasin e klubit italian Një tifoz i Napolit është arrestuar pasi dyshohet se drejtonte makinën që vrau tifozin e Interit, Daniele Belardinelli.
Kante surprizon tifozin e Chelsea, i shkon në dasmën e vajzës (VIDEO) Në rrjetet sociale është bërë virale një episod që ka ndodhur gjatë fundjavës së kaluar dhe që ka pasur për protagonist
Policët qëllojnë tifozin që u fut në fushë, Ronaldo bën të "fortin" (VIDEO) Prej disa ditësh Juventusi po e vazhdon fazën përgatitore në Kinë. Të mërkurën në mesditë Juventusi do të përballet m
Ronaldo me "zemër të madhe", bën gjestin madhështor ndaj vogëlushit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo i ka dhuruar një djaloshi nje moment shumë të bukur që nuk do ta harroj asnjëherë në jetë. Pasi u z
"The Sun" shkruan për Xhakën dhe tifozin që ia puthi këmbët Granit Xhakës ia puthën këmbët në ndeshjen humanitare që u zhvillua më 15 qershor në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë
Grushtoi tifozin, Neymar rrezikon dëmin drastik (VIDEO) Neymar nuk e mbajtën nervat pas eleminimit nga Kupa e Francës. PSG-ja u mund në finale nga Rennes dhe Neymar i cili
Neymar sulmon tifozin, Tuchel sulmon Neymar Një atmosferë shkatërruese vërtitet rreth PSG. Eliminimi nga Champions League e më pas disafata në finale e Kupës së Fra
Gjest i ulët i Neymar, grushton tifozin i cili po e filmonte (VIDEO) Ylli i Paris Saint Germain, Neymar JR, ka bërë mbrëmë një gjest aspak të hijshëm, pas përfundimit të finales së Kupës së
Momente të pazakonta në MLS, lojtari plas në tokë tifozin pas goditjes me top (VIDEO) Skena si ajo e Eric Cantona, që fluturoi me karate drejt një tifozi, apo si ajo e Patrice Evra, që bëri të njëjtën gjë p
Sfidon tifozin racist, kapiteni i ekipit mik i shkon poshtë tribune (VIDEO) Racizmi godet sërish, por merr një përgjigje po aq të fortë sa një fitore në finalen e Champions League... Luhet Dijon-