999 rezultate për

tifozi

"Të dua më shumë se babin tim", Messi befasohet dhe buzëqesh nga deklarata e tifozit (VIDEO) Leo Messi është një ndër futbollistët më të mirë të historisë. Argjentinasi është kapiten i Barces dhe gjatë sezonit të
Tifozi më fatlum në botë, e shikon ndeshjen nga dhoma e gjumit (VIDEO) Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëj
Fotoja që po prek botën, tifozi i vogël duke pritur Messin të vijë në stërvitje Tifozët e Barcelonës refuzojnë të besojnë se largimi i Lionel Messit nga Barcelona mund të ndodh, me lojtarin që është s
"Fitoni La Ligan", tifozi i Realit provokon Messin dhe Suarez (VIDEO) Një tifoz i Real Madrid ka provokuar Lionel Messin dhe Luis Suarez. Të dy yjet e Barcelonës e kaluan ditën e tyre së
Tifozi i Manchester United vuri bast 60 mijë euro se Liverpooli do fitonte Premier League Shumë prej tifozëve të Manchester United nuk e kanë pritur mirë që Liverpooli është shpallur kampion i Ligës Premier.
U ngjit nëpër shkallët e stadiumit për tu përleshur me tifozin, ky është dënimi për Dier Eric Dier i Tottenham është suspenduar me katër ndeshje nga FA pasi shkoi në shkallët e stadiumit për të përballur një t
Tifozi i Liverpoolit thith kokainë mbi kapelen e policit Tifozët e Liverpoolit mezi e kanë pritur titullin pas 30 vitesh. Por ata janë dehur nga suksesi i skuadrës së tyre aq
A ia jep Mc Kresha vajzën një tifozi të Manchesterit? Reperi kosovar, Mc Kresha njihet si një tifoz i zjarrtë i Liverpoolit. Në emisionin “Sport Show” në Klan Kosova atij
Tifozi shqiptar i Liverpoolit do t’i shkurtojë flokët pas 17 vitesh Tifozi shqiptar i Liverpoolit do t’i shkurtojë flokët pas 17 vitesh Njëri nga tifozët më të zjarrtë të Liverpoolit ës
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
Do takonte Messin, nëna e tifozit: Do e detyroj të punojë gjithë verën për të paguar gjobën Barcelona fitoi para pak ditësh 0-4 ndaj Mallorcas, ndërsa një episod i veçantë u regjistrua gjatë ndeshjes. Një tifoz i
Shikoni çfarë bën tifozi për të parë ndeshjen Futbolli pa tifozë po del të jetë një problem i madh. Kampionatet evropiane po rifillojnë, por me ‘Ndeshjet Fantazmë’
Ndeshja e Championsit i kushtoi jetën tifozit, familjarët i kërkojnë shpjegim qeverisë Vendimi për të lejuar të luhet ndeshja e kthimit të Champions League mes Liverpoolit dhe Atleticos së Madridit duket se
Tifozi i Liverpool blen 3 kamionë dhe feston para kohe titullin e Premier League në një paradë (VIDEO) Një tifoz i Liverpoolit ka organizuar një paradë të hapur për të festuar triumfin thuajse të kryer të gjigantit anglez n
"Nëse nuk vjen djali, ajde ti te Juventusi", batuta epike e tifozit bardhezi për mamanë e Zaniolos (FOTO LAJM) Francesca Costa, mamaja e Nicolo Zaniolos ka publikuar një foto me bikini nga taraca e shtëpisë së saj ku po shijon rrez
Shpërthen tifozi i CR7 dhe nxierr faktet: Messi i fitoi pa meritë tre Topa të Artë Një tifoz i Cristiano Ronaldos ka tentuar ta dëshmojë se idhulli i tij është lojtar më i mirë sesa rivali Lionel Messi,
Koronavirusi i merr jetën tifozit 38-vjeçar Seb Lewis, 38 vjeç, i njohur në Angli si një shembull i tifozit pasionit dhe origjinal, ka humbur jetën për shkak të Kor
"Të rëntë koronavirusi", mbrojtësi i Romës befasohet nga tifozi adoleshent Juan Jesus është pjesë e Romës prej verës së vitit 2017. Mbrojtësi brazilian po qëndron në shtëpi, njësoj si të gjithë f
Ekzekutohet me armë zjarri tifozi i klubit shqiptar, "Plisat" shprehin ngushëllimet Një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën. Pas një atentati me armë zjarri në lagjen “Arbëria” ka ndërruar jetë tifozi
I pafat, tifozi udhëtoi 13.000 km për të parë Milanin, por ndeshja u shty Tifozi i Milanit ka udhëtuar më shumë se 13 mijë kilometra për të parë skuadrën e zemrës, por gjithçka dështoi pas vendi