999 rezultate për

tifozeve

I gjithë stadiumi thirri "serbët, ku*va të Rusisë!" Del videoja e tifozëve ukrainas (VIDEO) Ukraina mbrëmë me rezultat 5-0 kundër Serbisë ndërkohë që lajmi në mediat botërore nuk ishte ky, por sjellja e tifozëve
Kombëtarja arrin në Frankfurt, gjen mbështetjen e qindra tifozëve shqiptar në Gjermani Kombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur ditën e sotme në Frankfurt të Gjermanisë, ku do të vijojë me përgatitjet p
Kukësi kërkon mbështetjen e tifozëve për finalen e Kupës, drejtusit dhuratë tifozëve Kukësi do të luaj ditën e nesërme finalen e Kupës së Shqipërisë përballë Tiranës. Skuadra verilindore kërkon ta mbylli m
Finalja ndaj Tiranës, Kukësi jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM) Kukësi do të përballet të dielën ndaj Tiranës në "Elbasan Arena" në finalen e vlefshme për Kupën e Shqipërisë. Nëpërmjet
Ranieri përlotet nga gjesti i tifozëve të Romës (FOTO & VIDEO) Claudio Ranieri po zhvillon ndeshjen e tij të fundit si trajner i Romës. Tekniku italian ka marrë një dhuratë që çdo
De Ligt para 100 mijë tifozëve: U treguam të gjithëve çfarë është futbolli (VIDEO) Ajax është padyshim surpriza më e bukur e këtij sezoni futbollistik. Skuadra e drejtuar nga trajneri Ten Hag arriti t
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Tifozët kosovarë "pushtojnë" Anglinë Edhe pse kanë mbetur edhe shumë ditë nga ndeshja me Anglinë, në Kosovë kanë nisur shitje e biletave. Skuadra dardane
Malaga në krizë, klubi e përdor Keidi Baren për afrimin e tifozëve në stadium (VIDEO) Keidi Bare është kthyer në një idhur për tifozëtre Malagës. Shqiptari është përshtatur mjaft mirë me futbollin në Spanjë
Claudia Romani, "frymëzimi" i tifozëve të Milanit në këtë moment (FOTO LAJM) Claudia Romani nuk rresht së mbështeturi Milanin as në këtë moment delikat. Pavarsisht formës së dobët që kanë shfaqu
Plas në Londër, përleshje masive mes tifozëve të Tottenhamit dhe Ajax-it (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u luajt gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Tottenhamit dhe Ajax-it e cila u mbyll me fitoren e ho
Callejon 300 prezenca me Napolin, i dhuron fanellën tifozëve por befasohet nga veprimi i tyre (VIDEO) Napoli fitoi 2-0 në transfertë ndaj Frosinone, falë golave të Mertens dhe Younus, teksa belgu kapi shifrën e 81 realizim
"San Siro" rrezik shembje, tifozëve të Juves u ndalohet hyrja "San Siro" ka nevojë urgjente për ndërhyrje. Ditët e fundit autoritet lajmëruan një shkitje prej 5 centrimetrash të trib
Buzëqeshin Kosovarët, Mali i Zi-Kosovë do të luhet pa tifozë Mali i Zi është dënuar me një ndeshje pa praninë e tifozëve, për shkak të thirrjeve raciste në ndeshjen me Anglinë, ka b
Hyrje falas në stadium, Kukësi i bën thirrje tifozëve për mbështetje maksimale (FOTO LAJM) Ditën e mërkurë në orën 16:00 luhet dueli i parë i gjysmëfinales në Kupën e Shqipërisë ndërmjet Kukësit dhe Skënderbeut.
Tifozët e Realit nuk ndalin vërshëllimat ndaj Bale, divorci afër Rrebesh vërshëllimash nga ana e tifozëve në "Santiago Bernabeu" për Gareth Bale. Uellsiani në qendër të zërave të merkat
Bonucci i premton tifozëve Champions-in sezonin tjetër "Kishim shumë nevojë që të festonim pas asaj goditjeje të rëndë që morëm të martën, por pikërisht humbja dhe eliminimi p
Ëndrra titull boshatis xhepat e tifozëve të Liverpool, 7.000 euro për një biletë Liverpool vazhdon të ëndërrojë pas fitores së marrë kundër Chelsea-t, që ka lejuar skuadrën e Klopp të vazhdojë ndjekjen
Tifozët holandezë vërshojnë në Itali, policia ndalon 54 persona Atmosfera sa vjen e bëhet më elektrizuese në Torino, aty këtë të martë Juventusi e Ajax do të përballen për të përcaktua
Ky është arbitri shqiptar që është rrahur më shumë nga tifozët, mban dhe stemën e FIFA-s Gjyqtari anësor që ka edhe stemën e FIFA-s, Denis Rexha, duket se është “preja” e preferuar e tifozëve. Në sfidën e djes