999 rezultate për

tifozet

Futbollistët e Manchester City-t bëjnë gjestin madhështor për tifozët Manchester City u eleminua të mërkurën në mbrëmje nga Tottenhami duke i dhënë lamtumirën Champions League. Po ata që
Shaqiri sërish në stol, tifozët shpërthejnë kundër Klopp Tifozët e Liverpoolit kanë kritikuar trajnerin Jurgen Klopp që nuk e ka starstuar Xherdan Shaqirin në ndeshjen e çerek
U eleminua nga Ajax-i, shpërthejnë memet kundër Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi u turpërua djë në mbrëmje nga Ajax duke humbur 1-2 në Alianz Stadium. Kështu Bardhezinjtë i japin fund këtij k
Tifozët e Napolit presion më banderola klubit: Ne kërkojmë Europa League (FOTO LAJM) Napoli humbi ndeshjen e parë të Europa Legaue 2-0 nga Arsenali dhe tashmë rruga drejt gjysmëfianleve është vështirësuar
Tifozët holandezë vërshojnë në Itali, policia ndalon 54 persona Atmosfera sa vjen e bëhet më elektrizuese në Torino, aty këtë të martë Juventusi e Ajax do të përballen për të përcaktua
Higuain i padëshiruar: Duhet të largohet, nuk e besojmë që këmi marrë një lojtar të tillë Humbja që Chelsea pësoi në fushën e Liverpool nuk është mirëpritur nga tifozët e "blues". Ata nuk i kanë kursyer kritika
Pamje të rënda! Tragjedia që ndryshoi futbollin anglez (FOTO LAJM) Më 15 prill 1989, 93 tifozë humbën jetën në fatkeqësinë më të rëndë sportive të ndodhur në Britaninë e Madhe. Ata u s
Ky është arbitri shqiptar që është rrahur më shumë nga tifozët, mban dhe stemën e FIFA-s Gjyqtari anësor që ka edhe stemën e FIFA-s, Denis Rexha, duket se është “preja” e preferuar e tifozëve. Në sfidën e djes
Pamje të rralla, tifozët i "vënë flakën" stadiumit, arbitri braktis ndeshjen në Belgjikë (FOTO & VIDEO) Skena të llahtarshme vijnë nga ndeshja e kampionatit belg mes Standardit të Liezhit dhe Anderlehtit, e cila u braktis në
Salah sulmohet nga tifozët, reagon Chelsea dhe Liverpooli (VIDEO) Chelsea fitoi 1-0 në fushën e Slavia Prague në Çeki për ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League. Gjithsesi në inter
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO) Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lën
Tifozët e Juventusit "pushtojnë" Holandën (FOTO LAJM) Juventusi do të luajë sot në transfertë aktin e parë kundër Ajax-it për Ligën e Kampioneve, shkruan Albeu.com. Bardh
Çmenden tifozët e Ajax-it: Lenë pa gjumë Ronaldon me shokë (VIDEO) Tifozët e Ajaxit kanë bërë një veprim të turpshëm para ndeshjes me Juventusin e vlefshme për çerekfinalen e Champions Le
Cancelo gëzon tifozët e Juventusit: Unë jam gati, Ronaldo do jetë në Amsterdam Joao Cancelo ka thënë se Cristiano Ronaldo do të jetë në skuadrën e Juves ndaj Ajaxit të mërkurën në Ligën e Kampionëve.
Arsenal humbet përballë Everton, tifozët e kanë me Sokratis: Nuk ka tru Arsenal është mundur 1-0 në shtëpinë e Everton-it. Një humbje e rëndë për londinezët në garën për të siguruar një vend n
Tifozët nuk e duan, Interi në sulm për të nënshkruar me sulmuesin Një agjent i Interit ka qenë në stadiumin "Matmut Atlantique" ku Marseille u mund 2-0 nga vendasit e Bordeaux. Këtë e ka
Barcelona pranë titullit, tifozët tallen me Realin e CR7 (FOTO LAJM) Barcelona "vuri njërën dorë" te titulli kampion i Spanjës, pasi mposhti 2-0 në "Camp Nou" Atleticon e Madridit, që ishte
Episodi që nuk do të harrohet lehtë për tifozët e Milanit (VIDEO) Milan u mund 2-1 në fushën e Juventus-it, por rezultati mund të kishte qenë i ndryshëm nëse arbitri do të kishte dhënë n
Nuk ka qetësi për Icardin, tifozët i dalin kundër me një mesazh Një ndër grupimet ultras të tifozerisë së Interit, atë që qëndrojnë në tribunën veriore të San Siros, Curva Nord, nuk ka
Plas tek Juventusi, mbrojtësi organizon lojtarët kundër Bonuccit Ish-mbrojtësi i Juventusit, Lilian Thuram, e ka kritikuar qendërmbrojtësin e “Zonjës së Vjetër”, Leonardo Bonuccin, pasi