999 rezultate për

tifozet

Zbuloni sa duhet të paguash për të parë një ndeshje të Premier League nga stadiumi (FOTO LAJM) Për të ndjekur një ndeshje në shkallët e stadiumit duhet të paguash në varësi të stadiumit. “Emirates Stadium” i Arse
Mourinho jep lajme të këqija për tifozët, Baily mungon tërë sezonin Jose Mourinho ka dhënë një lajm shumë të keq për tifozët e Manchester Unitedit në lidhje me ish-mbrojtin e Villarrealit.
Donnarumma i përgjigjet tifozëve pas atij veprimi të shëmtuar (FOTO LAJM) Gianluigi Donnarumma e ka thyer heshtjen pasi u ofendua nga tifozët e Milanit në ndeshje ndaj Hellas Veronas. Talenti
Tifozët e Milanit i luten Donnarummas të ndahet nga Raiola Tifogrupi më i madh i Milanit, Curva Sud ka reaguar sërish ndaj portierit të kuqezinjve, Gigio Donnarumma. Kreu i këtij
Tifozët e Al Jaziras brohorasin emrin e Messit para syve të Ronaldos, portugezi i'u përgjigjet (VIDEO) Provokimi që tifozët i bënë futbollistit më të mirë në botë për vitin 2017, Cristiano Ronaldos ishte ajo që ra në sy mbr
Ish-portieri i Milanit kritikon tifozët për sjelljen e keqe me Donnarumman Christian Abbiati hjatë një prononcimi për mikrofonat e Rai Sport, foli për çështjen “Donnarumma”. Ish-gardiani i portws
Tifozët e Milanit brohoritje dhe ofendime drejt Donnarummas: Ik, ka ardhur fundi Gigi Donnarumma nuk i përmbajti dot lotët në përfundim të takimit të Kupës me Veronan, për shkak të qëndrimit të tifozëv
E PABESUESHME / Shikoni se çfarë i bëjnë tifozët Donnarummas (VIDEO) Me Milanin nuk mund të tallesh. Tifozët kuqezinj kanë marrë në dorë sitatën e portierit, Gianluigi Donnarumma. Gard
Tifozët plagosen rëndë në derbin e kryeqytetit serb (FOTO-VIDEO) Tifozet u plagosen ne derbin e kryeqytetit serb Partizani Beograd-Cervena Zvezda. Fillimisht u tha se sherrin e filluan
Përleshje në fund të ndeshjes, tifozët sulmojnë me sende të forta arbitrin Enea Jorgjin (VIDEO) Fundi i ndeshjes ka rezultuar i hidhur për skuadrën e Vllaznisë, pavarësisht fitores, shkodranët e panë veten të eliminu
Romelu Lukaku, dështimi 80-të milionësh i Manchester United Në ndeshjen që vlente më shumë për tifozët dhe për klasifikimin, sulmuesi 80 milionësh i Manchester United, Romelu Lukak
Buffon i surprizon të gjithë me këtë lajm, sidomos tifozët e Juves Buffon tha se do të tërhiqej nga futbolli në fund të këtij sezoni, por gjërat kanë ndryshuar dhe mediat italiane raporto
Ronaldo ua përplas në fytyrë tifozëve madrilen: Ndonjëherë keni memorie të shkurtër Cristiano Ronaldo ka thënë se tifozet e Realit me “memorie te shkurtë” e shqetësojnë atë dhe bashkëlojtaret e tij të sku
Klubi i Interit uron tifozët e tyre për festat e fundvitit (VIDEO) Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnj
Lajmi i tmerrshëm për tifozët e Interit, Icardi gati për vizitat mjekësore tek Real Madrid Mbetet si çështje në ajër deri në momenti kur zbardhet ndonjë detaj. Shumë javë ka që përflitet se Maurito Icardi do ta
Tifozët e Bayernit hedhin para fallco dhe ofendime drejt Neymarit: E prishe futbollin! Tifozët e Bayern Munichut protestuan duke hedhur euro false në drejtim të fushës. Kësaj radhe Neymari ishte synimi i
Ronaldo apo Messi, kush do ta fitojë Topin e Artë ? Tifozët japin mendimet e tyre (FOTO LAJM) Ronaldo është favorit për të fituar “Topin e Artë”, kështu mendojnë tifozët në anketën e bërë nga AS. Cristiano Ronal
D'Ambrosio qetëson tifozët: Nuk duam Kampionatit por Championsin Danilo D’Ambrosio është një nga të rilindurit, pas kurës së Spallettit. Mbrojtësi i djathtë i Interit është kthyer në nj
Skenë horrori në argjentinë, arbitrat dhunohen nga tifozët (VIDEO) Një skenë e denjë për filmat horror, ka ndodhur në Argjentinë, në ligën e katërt të futbollit. Në çerek finalen mes
Mediat spanjolle: Icardi po u bën qejfin tifozëve, por me padurim po e pret telefonatën e Realit "Nëse vjen një telefonatë nga Madridi, unë nuk përgjigjem.”, ishin fjalët e Mauro Icardit pas ndeshjes së fundit të skua