999 rezultate për

tifozerive

Gjak, grushte e shkelma: Çfarë nuk u pa gjatë përplasjes së tifozerive në "Selman Stërmasi" (FOTO LAJM) Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në prag të sfidës mes Tiranës dhe Partizanit. Tifozeritë e të dyja skuadrave ja
Sërish dhunë mes tifozërive në Itali, Salvini reagon ashpër Nuk kanë të ndalur incidentet mes tifozërive në Itali, teksa incidenti i sotëm është regjistruar në një autogrill, në pe
Dalin pamje të reja, tmerri ku u vra tifozi zikaltër (VIDEO) Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dy ditë më parë përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi j
Inter-Napoli, thika çekiçë dhe shkopinjë u përdorën nga përleshja mes dy tifozerive (FOTO LAJM) Thika, çekiçë, shkopinjë bezbolli janë ende në vendgjaren ku u përleshën dy tifozeritë e Interit dhe Napolit, ku rezulto
Publikohen pamjet e frikshme të sherrit ku u vra tifozi i Interit (VIDEO) Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dje përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi jetën në spit
Superclasico River-Boca blindohet Madridi, frikë nga përplasja mes tifozerive Të dielën në mbrëmje do të luhet ndeshja e dytë mes River Plate dhe Boca Juniors, në derbin e përjtshëm që do zhvillohe
"Luftë" në Athinë mes tifozerive në prag të ndeshjeve të Championsit (VIDEO) Në greqi ditën e hënë në mbrëmje ka pasur pëleshje midis dy tifzorefive të Aek dhe Panathinaikos, por në përleshje e sip
Përleshje e çmendur, grushta dhe shkelma mes dy tifozerive (VIDEO) Tifozët janë ata që ia shtojnë bukurinë futbollit, por shpeshherë ata bëhen shkaktar që ky sport të etiketohet si i shëm
Plot ngjyra dhe emocion, ajo që nuk u pa në ekran nga fillimi i Rusi 2018 (FOTO LAJM) Nisi pak më parë Botërori Rusia 2018 me një performancë spektakolare ku në skenë zbritir edhe këngëtari i njohur Robbie
Dalin pamjet e përleshjes së dy tifozerive “Plisave” dhe “Intelektualëve” (VIDEO) Pas përleshjes së djeshme midis dy tifogrupeve në Kosovë, janë publikuar pajme të reja mbi ktë ngjarje jo të hijshme dhe
Përleshje mes tifozërive, 8 të plagosur, një i arrestuar Sot, pas ndeshjes së finales së Vala Superligës së Kosovës – mes KF Prishtina dhe KF Drita, ka ndodhur një përleshje mes
Përleshje masive mes tifozërive të të dyja skuadrave në futbollin suedez (VIDEO) Aktet e dhunës dhe kaosi kanë mbizotëruar deri në orët e para të kësaj të hëne në qytetin e Stockholmit, pas një ndeshje
Përleshje mes dy tifozerive, arrestohen pesë persona (VIDEO) 5 të burgosur, disa të plagosur në mesin e tyre edhe një agjent, para ndeshjes mes Athletic Bilbaos edhe Spartakut të Mo
Shembet muri në stadium, vdesin 8 tifozë në Senegal (FOTO LAJM) Përplasjet e dy tifozerive kanë shkaktuar një tragjedi të rëndë në Dakar, gjatë finales së Kupës së Senegalit mes Uakam
Derbi i Tiranës/ Përplasje mes dy tifozerive në rrugët e kryeqytetit Derbi mes Tiranës dhe Partizanit si gjithmonë shoqërohet me tension mes tifozerive përkatëse. Thumbimet e zakonshme mes
Ja sa tifozë kanë 7 skuadrat e mëdha në Serinë A (FOTO LAJM) Futbolli është një sport i bukur, por pa tifozët nuk do të ishte asgjë. Janë ata që i shtojnë emocionet dhe i bëjnë sfid
Ja përleshja mes tifozëve të Manchester United dhe Liverpool në "Old Trafford" (VIDEO) Liverpool eleminoi mbremjen e djeshme Manchester Unitedin në nga Europa League fale rezultatit te pergjithshem 3-1, por
KOMENT/ Banera me “Auschwitz” dhe komunistë, ç’po ndodh mes tifozerive të Partizanit dhe Tiranës? (Video) Afrimi i Partizanit drejt vendeve të para të renditjes së Super Ligës së Shqipërisë ka rikthyer në vëmendjen e tifozëve
10 shfaqjet më të dhunshme të tifozerive në 2015, mes tyre dhe Kukësi (FOTO LAJM) Futbolli është një sport që nuk mund të ekzistojë pa tifozët, të cilët e zbukurojnë me prezencën e tyre në stadium. Gjit
SPECIALE/ 10 numrat që janë hequr për nder të futbollistëve (FOTO LAJM) Ka lojtarë që megjithëse largohen, mbeten përgjithmonë në historinë e klubeve të tyre. Përgjithësisht është kthyer n