999 rezultate për

tifoze

Interi synon fitoren përballë Barçës, "San Siro" full Në mbrëmjen e sw martws, Interi luan sfidën deçizive për të kaluar grupin në Ligën e Kampionëve. Në “San Siro” do të
Veseli si Xhaka, rebelohet ndaj tifozëve në momentin e zëvendësimit E ardhmja e Frederik Veselit, ose të paktën aktivizimi i tij i rregullt tek Empoli, vihet në dyshim pas episodit më të f
Sherr mes tifozëve të Milanit, theret një person Një tifoz i Milanit është therur me thikë pranë stadiumit të Bolognës, Dall’Ara, të dielën mbrëma dhe thuhet të jetë në
Tifozeritë kundërshtare "pushtojnë" fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin (VIDEO) Ditën e djeshme Blackpool mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë ang
Tifozët e Vardarit sulmojnë kosovarët, dy persona të plagosur Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me
U godit me sende të forta, Fred zbulon çfarë ndodhi me tifozët e Man Cityt Mesfushori i Manchester Unitedit, Fred, ka thënë se incidentet raciste, si abuzimet që u drejtuan te ai nga disa tifozë
Kamerat u prishin punë, tifozët shihen duke konsumuar drogë (VIDEO) River Plate mposhti para pak ditësh Newell’s në udhëtim me rezultatin 3:2, në ndeshjen e javën e 15-të të kampionatit ar
Baggio para 9 vjetësh kishte pyetur ku e ka Messi anijen kozmike (VIDEO) Ishte prilli i vitit 2010 dhe Barcelona sapo kishte eliminuar Arsenalin pasi në ndeshjen e kthimit në “Camp Nou”, Lionel
Ka 38 tatuazhe të Mourinho-s, shikoni më të fundit të tifozes së çmendur pas portugezit Ka tifozë, por ka edhe super tifozë. Viv Bodycote, 62-vjeçarja e fiksuar pas Jose Mourinho-s, ta ka 38 tatuazhe të The S
Thirrjet raciste, propozohet për burgosjen e tifozëve Ish-trajneri i Brescias, Gigi Cagni, ka thënë se zgjidhja ndaj incidenteve raciste nëpër stadiume do të ishte burgosja e
"Çmendet" Berlusconi: Më falni, por tani e kam e vaktin e seksit! (VIDEO) Ish kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi ka mërrë gjithë vëmëndjen e mediumeve italiane, pas komenteve që ka bërë s
Tifozët e Atletico Madridit bëjnë gjestin e rëndë ndaj Griezmann Antoine Griezmann nuk ishte fare i mirëpritur në Wanda Metropolitano në ndeshjen Atletico Madrid-Barcelona. Griezmann
Mesazhi prekës i Emery pas shkarkimit nga Arsenal Trajneri i shkarkuar Unai Emery e ka publikuar një letër të hapur falënderimi për tifozët dhe stafin e Arsenalit, pas sh
Tifozët e Lecces i gjenden pranë Shqipërisë, shpalosin banderolën në portën e Prefekturës Tifozët e Lecces kanë bërë një gjest solidar mbrëmjen e djeshme, teksa kanë vendosur në portën e prefekturës një bandero
Tifozët grekë: Dhimbja dhe solidariteti nuk njohin kufij! Kurajo popullit shqiptar Një solidaritet i jashtëzakonshëm ka ardhur nga Greqia, në këtë situatë të rëndë për popullin shqiptar, si pasojë e tërm
Tifozët e Arsenal të pakënaqur me skuadrën, nuk mbushet as gjysma e stadiumit Pavarësisht që ndeshja me Eintrachtin e Frankfurtit, cilësohet si sfida më e rëndësishme e grupit, kjo nuk i ka joshur t
Ndeshje e rëndësishme, mijëra tifozë të Frankfurtit nuk lejohen të hyjnë në stadiumin e Arsenalit Frankfurti sonte do të jetë mysafir i Arsenalit në kuadër të Ligës së Evropës, në ndeshjen më të rëndëisshme deri tani p
Tifozët e Napolit i drejtohen presidentit: Paratë e lojtarëve dërgoji në Shqipëri (FOTO LAJM) Te Napoli është hapur prej disa kohësh një luftë e madhe mes lojtarëve dhe presidentit De Laurentis. Ky i fundit kërkoi
Tifozët të habitur me lidhëset e flokëve të Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo u kthye në formacionin e Juventusit të martën në mbrëmje me një lidhëse të flokëve në kokë dhe tifozët
"Çfarë trapi", Draxler zbulon se si tifozët e Schalke abuzonin me lojtarin Julian Draxler ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij. Draxler luante me Schalke 04 para se të kalonte tek