999 rezultate për

tifoz

Incidentet në derbin Tirana-Partizani, mblidhet Komisioni i Disiplinës Pas pak mblidhet komisioni i disiplinës së Federatës Shqiptare të Futbollit, ku mes të tjerave do të vendoset se çfarë d
Berisha lëshon "bombën": Ndal terrorit nga "Klani Rama" ndaj tifozëve të Tiranës, policia shpik gropa me tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka reaguar ditën e djeshme në lidhje me incidentet në derbin Tirana-Partizani.
I shënoi 2 gola Realit dhe festoi si Ronaldo, talenti tërboi tifozët në Bernabeu Ishte padyshim heroi në "Santiago Bernabeu" me dy golat historikë që shënoi ndaj Real Madrid në atë barazim surprizë që
Tifozët e Napolit i kërkojnë të nxjerrë gjoksin, si iu këthye Diletta Leotta (VIDEO) Pavarsisht triumfit të Napolit në “San Paolo” ndaj Brescias me rezultatin 2-1, ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen e tifoz
Faqet e mëdha sportive tallin keq Xhakën, tifozët: Ka frikë nga topi (FOTO LAJM) Granit Xhaka është bërë kapiten i Arsenalit pas shumë polemikash. Ai me sa duket po përballon i vetëm presionin e të mba
Pepe zhgënjen tifozët, më i dobëti i ndeshjes Nicolas Pepe u transferua verën që lamë pas te Arsenali për 80 milion euro nga Lillë por deri më tani ai nuk ka lënë gju
Dhuna në derbi, reagon Duka: Ngjarje që nuk duhet të ndodhte Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka folur për sherrin masiv mes tifozëve të Tiranës dhe Parti
Firojnë biletat e Inter-Juventus: Dyndje e paparë tifozësh Të dielën në mbrëmje, Interi dhe Juventusi do të zhvillojnë betejën e parë të këtij sezoni mes tyre, në “San Siro”. K
Tifozët "laheshin në gjak", moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë (VIDEO) Përpos sherrit që ndodhi një ditë më parë mes tifozëve gjatë derbit Tirana-Partizani, në stadium ka ndodhur edhe një pro
Tifozet më të bukura të "Tironës", binjaket e Jorida Tabakut nën fanellën bardh e blu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndeshja, Tirana-Partizani u shoqerua me një incident të fortë që para nisjes. Tifozët u përfshinë në
Kriminale në derbi: Hapën gropa dhe i mbushën me fishekzjarre të fuqishëm për të dëmtuar kundërshtarët E paprecedentë, skandaloze dhe kriminale ajo që ka ndodhur dje në stadiumin “Selman Stërmasi”. Sipas “Panorama Sport”
Gjak, grushte e shkelma: Çfarë nuk u pa gjatë përplasjes së tifozerive në "Selman Stërmasi" (FOTO LAJM) Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në prag të sfidës mes Tiranës dhe Partizanit. Tifozeritë e të dyja skuadrave ja
Përleshja mes tifozëve te "Selman Stërmasi", 9 të proceduar Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona të cilët kanë ushtruar dhunë gjatë ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, zhvi
U bënë për spital, ky është shkaku i nisjes së sherrit mes tifozëve para derbit Para fillimit të ndeshjes derbi mes Tiranës dhe Partizanit, tifozeritë e të dyja ekipeve janë përleshur mes tyre, pas po
Kaos në 'Selman Stermasi', tifozët përleshen 1 orë para derbit (VIDEO) Kur pritej që derbi mes Tiranës dhe Partizanit të dhuronte spektakël në fushë dhe në tribuna, ka ndodhur krejt e kundërt
U konfliktuan për derbin, humb jetën një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi, pas një sherri mes dy tifozëve kundërshtarë të Galatasarait dhe F
Tifozëve të Atletico nuk iu del inati me Thibaut Courtois shikoni çfarë bëjnë para fillimit të derbit (VIDEO) Thibaut Courtois që nga koha kur kaloi nga Chelsea te Reali, i ka irrituar së tepërmi tifozët e Atletico Madridit, skuad
Neymar: Tifozët janë si e dashura, grindesh por më pas e përqafon Sulmuesi brazilian Neymar u zotua të shtunën se “do t’ia jap jetën time për PSG” menjëherë pas fitores 0-1 të kampionëve
Arrestohen dy tifozë futbolli në Sarajevë Dy persona janë arrestuar nga policia në Bosnjë e Hercegovinë, pasi një grup tifozësh futbolli, hyn në ndërtesën e një r
Nuk i paguan prej muajsh lojtarët, tifozët largojnë presidentin (VIDEO) Skena të tilla nuk na ndodh shpesh që t’i shohim në futboll. Mbrëmjen e djeshme në ligën e dytë holandeze, skuadra e