999 rezultate për

tifoz

Futbolli është gjithçka për tifozët, njihuni me 10 tifozerit me të flakta Të flasësh për dashurinë e tifozëve për futbollin, do të duheshin ditë e net të tëra pa gjumë. Futbolli është shpikur
E dashura Gotzes shkëlqen në Capri Gjithmonë elegante, e kthjelltë, por në të njëjtën kohë shumë femërore dhe sensuale. Ann Kathrin, partnerja e mesfush
Tronditëse, gjyqtari lëndohet në fushë pasi plasi mes lojtarëve (VIDEO) Një gjyqtar mbeti i lënduar pasi u godit nga një mjet tymosës, e gjuajtur në fushë nga tifozët, gjatë ndeshjes mes Unive
CR7 befason tifozët, shkon në stërvitje me "bishën" Rolls Royce Cullinan (VIDEO) Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që bën. Portugezi erdhi në stërvitjen e mëngjesit me një super makinë të m
Ronaldo tregohet "zemërgjërë", i përshëndet tifozët nga autobusi (VIDEO) Kristiano Ronaldo është një nga sportistët më me shumë fansa në të gjithë botën. Portugezi ka inspiruar shumë të rinj
Erion Braçe i kundërpërgjigjet Andi Lilës: Zotni, unë mendoj dhe bëj siç dua! S’më thua dot ti si të flas Andi Lila, kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, ka reaguar për postimin e djeshëm të Erion Braçes, rreth favoreve fis
Andi Lila shpërthen ndaj Erion Braçes: Ndaje mendjen, flet si politikan apo si tifoz Andi Lila, kryetari i Sindikatës, së fundmi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj Zv/kryeministrit, E
Kjo tifoze super joshëse rikthen vëmendjen tek Parma (FOTO LAJM) Parma ka fituar një tifoze mjaft speciale. Aktorja, prezantuesja dhe modelja Benedetta Mazza pritet të jetë një fanse më
Fyen Sterling, Chelsea dënon 6 tifozë Klubi i Chelsea, me një shënim në faqen e saj zyrtare ka njoftuar, se ka marrë masa ndëshkimore ndaj 6 tifozëve të saj.
Tifozët e Realit nuk e duan si trajner Zidane Sondazhi i 180,000 tifozëve të Real Madridit ka gjetur që dy të tretët nuk besojnë se Zinedine Zidane është njeriu i duh
Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit k
Cutrone i zhgënjyer nga Milani: Largimi më ka prekur shumë Patrick Cutrone u largua nga Milani për tu bashkuar me Wolverhempton për 22 milionë euro, dhe ditën e sotme është nisur
Tifozët vendosin bast në rrugë, kush kërcen sa Ronaldo fiton 1 mijë paund (VIDEO) Tifozët mundohen të kopjojnë idhujt e tyre, sipas stilit të flokëve, veshjes, apo edhe në tatuazhe, teksa blejnë edhe fa
Tifozi hyn në fushë pa u kuptuar, i shpëton golin skuadrës (VIDEO) Tifozi hy në fushë pa u kuptuar, i shpëton golin skuadrës Skuadra turke Trabzonspor ka zhvilluar një ndeshje miqësor
Dëmtimi i Hernandez, lajm i keq për tifozët kuqezi Dalin rezultatet e para të analizave të mbrojtësit francez të Milanit, Theo Hernandez, i cili u dëmtua në një ndeshje mi
Tifozët e Realit preferojnë Kubon në vendin e Asensios Gazeta AS e Spanjës ka pyetur në një anketë online se kënd e preferojnë tifozët si zëvendësues të mundshëm të Asensios,
Dinamo do të zëvendësojë Skënderbeun? Reagojnë ashpër tifozët kryeqytetas (FOTO LAJM) Lajmi i publikuar ditë më parë në medie ku bëhej me dije që klubi i Skënderbeut është pranë falimentit dhe në këto kusht
Tifozët e Interit përleshen me ata të Juventusit në Kinë (VIDEO) Pa dyshim rivaliteti mes Juventusit dhe Interit është një nga më të mëdhenjtë në Serinë A, teksa sfida konsiderohet edhe
Policët qëllojnë tifozin që u fut në fushë, Ronaldo bën të "fortin" (VIDEO) Prej disa ditësh Juventusi po e vazhdon fazën përgatitore në Kinë. Të mërkurën në mesditë Juventusi do të përballet m
U shpall lojtari i ndeshjes, fiton një pulë Sulmuesit të Nyasa Big Bullets, Hassan Kajoke iu dhurua një pulë e gjallë pas ndeshjes kundër Karonga United në fundjavë