999 rezultate për

tifozĂve

PĂ«rplasje mes tifozave kuqezinj dhe PolicisĂ« pas humbjes sĂ« kombĂ«tares, ironia me dasmĂ«n e Roshit Nuk kanĂ« munguar pĂ«rplasjet nĂ« ambientet e jashtme tĂ« stadiumit mes tifozave pas humbjes 0-1 me LituaninĂ«. NjĂ« grup i “T
Këngë dhe flakadanë për Tiranë, digjet Shkupi nga grupi tifozave të Shvercerave (VIDEO) Tirana festoi pak ditë më parë titullin kampion, ndërkohë që urimet i ka pasur të shumta. Madje edhe nga rivalët e K
Klopp ul entuziazmin e tifozave tĂ« Liverpool: Parada pĂ«r festĂ«n e titullit mund tĂ« presĂ« deri nĂ« sezonin tjetĂ«r Trajneri i ‘Reds’, Jurgen Klopp, ka thĂ«nĂ« se skuadra e tij do ta festojĂ« titullin e kampionit, edhe nĂ«se shkojnĂ« 12-13 x
Pas tifozave Kuq e Zi reagojnĂ« edhe DardanĂ«t: Me ty, ShqipĂ«ri! Grupi i tifozĂ«ve tĂ« KombĂ«tares sĂ« KosovĂ«s, DardanĂ«t”, kanĂ« reaguar ndaj tĂ«rmeteve nĂ« ShqipĂ«ri, duke shkruar se po luten
Atmosfera nĂ« rrugĂ«t e TiranĂ«s, plas grushti mes tifozave TifozĂ«t e Partizanit, kanĂ« nisur marshimin drejt rrugĂ«ve tĂ« kryeqytetit, pĂ«r t’iu drejtuar stadiumit “Selman StĂ«rmasit”.
Dhuna në sfidën Partizani-Skënderbeu shokon mediat britanike (VIDEO) Dhuna që u shkaktua në sfidën mes Partizanit dhe Skëndëbeut ka bërë jehonë edhe në mediat e huaja. E përditshmja brit
FSHF u përgjigjet tifozave KQZ: Ju duam të gjithëve! FSHF ka reaguar menjëherë në lidhje me postimin e fundit të Tifozëve Kuq e Zi, të cilët ndihen të harruar sa u përket bi
Kaos me biletat, TKZ ‘pĂ«rplasen’ me federatĂ«n daneze PĂ«r sigurinĂ« e ndeshjes DanimarkĂ«-ShqipĂ«ri, qĂ« do tĂ« luhet mĂ« 4 shtator, ka bĂ«rĂ« qĂ« tĂ« ketĂ« njĂ« takim mes pĂ«rfaqĂ«suesit
Maqedonia ndalon ndihmat e Tifozave Kuq e Zi: Nuk kemi nevojë Pasi u ndaluan ndihmat e Kosovës për Tetovën, shteti maqedonas ka ndaluar edhe ndihmat e grumbulluara nga Tifozat Kuq e
Festë e Tifozave Kuq e Zi në Tiranë dhe Prishtinë Vendimi i Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv për ti dhënë tre pikët Shqipërisë pas ngjarjeve të rënda që ndodhën 14 tetorin
Ja kënga e re e Tifozave Kuq e Zi (VIDEO) Tifogrupi "Tifozat Kuq e Zi" vijnë me një këngë të re. Ajo do të këndohet për herë të parë të dielën në "Elbasan Arena"
TKZ: Në Zvicër 10 mijë tifozë shqiptarë Sipas portalit sportiv, asport.info, i cili citon burime nga tifogrupi më i madh shqiptar, Tifozat Kuq e Zi, të martën n
Ja himni i ri i Tifozave “Kuq e Zi” (VIDEO) Tifozat “Kuq e Zi” kanĂ« prezantuar me rastin e ditĂ«s sĂ« flamurit njĂ« videospot tĂ« ri, me kĂ«ngĂ«n “PĂ«r KombĂ«taren”. MĂ«njeh
U mbajt protesta kundër regjistrimit etnik dhe fetar Me iniciative te Tifozave Kuq e Zi, Rrjeti i Organizatave Shqiptare mbajti sot nje tubim kunder shkombtarizimit me ane t
Lëvizin ushtarët e Mourinhos Një komitet pritje në aeroportin e Malpensës. Postë tek hoteli ku Reali i Mdridit do të qëndrojë për tu përgatitur në nd