999 rezultate për

tifozĂt

ÇfarĂ« po "gatuhet", Ronela sapo surprizoi tifozat e TiranĂ«s (VIDEO) Ronela Hajati ka zbuluar surprizĂ«n e saj pĂ«r 100-vjetorin e ekipit tĂ« TiranĂ«s. KĂ«ngĂ«tarja shqiptare do tĂ« na dhurojĂ«
16 vjet krenari dhe kontribut për Kombëtaren shqiptare, ditë historike për "Tifozat Kuq e Zi" Ngjyrat kuqezi nuk do të përhapeshin aq shumë në mbarë Europën po të mos ishte tifogrupi i famshëm i kombëtares së Shqip
Tifozat e Tiranës pushtojnë rrugët e qytetit, organizohen 4 orë para ndeshjes (VIDEO) Tirana luan sot në derbi kundër Partizanit dhe pavarësisht se nuk po kalon në momentin më të mirë, tifozeria nuk do të m
Tifozat Kuq e Zi në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri Grupi i tifozëve të Kombëtares së Shqipërisë, Kuq e Zi, ka njoftuar përmes llogarisë në rrjetin social Facebook se kan
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO) Nuk ka se si të mungojnë tfozët Kuq e Zi në një ndeshje kaq të rëndëshishmë si ajo ndaj Francës sonte mbrëma. Me broh
Lajm i mirë për tifozat, Realit i rikthehen 3 yje në stërvitje Lajm i mirë për tifozat, Realit i rikthehen 3 yje në stërvitje Dalëngadalë Zinedine Zidani po i rikthehen lojtarët. M
Juventusi 0 bileta pë tifozat e Napolit Juve i ka paralajmëruar tifozët e Napolit të cilët jetojnë në Campania apo kanë lindur në këtë rajon se nuk do të mund t
Tifozat e United publikojnë videon me dështimet e Lukakut duke ironizuar ato të Interit (VIDEO) Romelo Lukaku edhe zyrtarisht është lojtar i Interit. Belgu u transferu te klubi italian për një shifër rreth 80 milionë
Tifozat e Manchester City irritohen me fanellën e re (FOTO & VIDEO) Edicioni i limituar i fanellave të Manchester City-t, e prodhuar nga Nike, nuk është pritur mirë nga shumica e tifozëve
Tifozat Kuq e Zi festojnë 15-vjetorin, Lorik Cana nderohet në mbrëmjen gala Tifozat kuq e zi kanë festuar 15 vjetorin e krijimit të tyre në ditën e sotme. Një mbrëmje e madhe kjo e sotmja ku n
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Tifozët kuqezi i bashkohen protestës së studentëve në shesh (VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar Tifozat Kuqezi i janë bashkuar protestës së studentëve tek Ministria e Arsimit, ndërkohë
Tifozët kuqezi i bashkohen protestës së studentëve (FOTO LAJM) Protesta e stutendëve ka marrë përmasa të mëdha duke gjetur mbështetje në të gjitha shtresat e shoqërisë. Thirrjes së
Tifozat Kuq e Zi: Kërkojmë djersë për fanellën Duket se tifozët nuk kanë më besim te Kombëtarja e Shqipërisë. Rezultatet zhgënjyese janë faktori kryesor për këtë f
Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag n
Tifozat shqiptarë "çmendin" Serbinë me Adem Jasharin: Jemi edhe këtu! (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi janë tifogrupi kryesor i Kombëtares shqiptare dhe para ndeshjes që Kombëtarja jonë do të luajë përballë
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet nĂ« “Selman StĂ«rmasi” derbi i shumĂ«pritur mes TiranĂ«s dhe Partizanit. NĂ« stadium situata Ă«shtĂ« e zjarrtĂ« ndĂ«
ShqipĂ«risĂ« i shtohet njĂ« arsye mĂ« shumĂ« pĂ«r tĂ« fituar ndaj Izraelit TashmĂ« Ă«shtĂ« zyrtare! “TifozĂ«t Kuq e Zi” kanĂ« vendosur qĂ« tĂ« rikthehen nĂ« stadium pĂ«r tĂ« mbĂ«shtetur KombĂ«taren. KĂ«tĂ«
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thĂ«nĂ« mirupafshim kombĂ«tares sĂ« ZvicrĂ«s nĂ« njĂ« mĂ«nyrĂ« paksa tĂ« habitshme. NdĂ«rkohĂ« qĂ« dĂ«shira e lo
Shuhet konflikti? ‘Tifozat Kuq e Zi’ takim me DukĂ«n Pas ngĂ«rçit disa vjetor, mes grupimit “Tifozat Kuq e Zi” dhe presidentit tĂ« FederatĂ«s Shqiptare tĂ« Futbollit, Armand Duk