999 rezultate për

tifozĂ

Tifozat e Manchester City irritohen me fanellën e re (FOTO & VIDEO) Edicioni i limituar i fanellave të Manchester City-t, e prodhuar nga Nike, nuk është pritur mirë nga shumica e tifozëve
Tifozat Kuq e Zi festojnë 15-vjetorin, Lorik Cana nderohet në mbrëmjen gala Tifozat kuq e zi kanë festuar 15 vjetorin e krijimit të tyre në ditën e sotme. Një mbrëmje e madhe kjo e sotmja ku n
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Tifozët kuqezi i bashkohen protestës së studentëve në shesh (VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar Tifozat Kuqezi i janë bashkuar protestës së studentëve tek Ministria e Arsimit, ndërkohë
Tifozët kuqezi i bashkohen protestës së studentëve (FOTO LAJM) Protesta e stutendëve ka marrë përmasa të mëdha duke gjetur mbështetje në të gjitha shtresat e shoqërisë. Thirrjes së
Tifozat Kuq e Zi: Kërkojmë djersë për fanellën Duket se tifozët nuk kanë më besim te Kombëtarja e Shqipërisë. Rezultatet zhgënjyese janë faktori kryesor për këtë f
Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag n
Tifozat shqiptarë "çmendin" Serbinë me Adem Jasharin: Jemi edhe këtu! (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi janë tifogrupi kryesor i Kombëtares shqiptare dhe para ndeshjes që Kombëtarja jonë do të luajë përballë
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet nĂ« “Selman StĂ«rmasi” derbi i shumĂ«pritur mes TiranĂ«s dhe Partizanit. NĂ« stadium situata Ă«shtĂ« e zjarrtĂ« ndĂ«
Atmosfera nĂ« rrugĂ«t e TiranĂ«s, plas grushti mes tifozave TifozĂ«t e Partizanit, kanĂ« nisur marshimin drejt rrugĂ«ve tĂ« kryeqytetit, pĂ«r t’iu drejtuar stadiumit “Selman StĂ«rmasit”.
ShqipĂ«risĂ« i shtohet njĂ« arsye mĂ« shumĂ« pĂ«r tĂ« fituar ndaj Izraelit TashmĂ« Ă«shtĂ« zyrtare! “TifozĂ«t Kuq e Zi” kanĂ« vendosur qĂ« tĂ« rikthehen nĂ« stadium pĂ«r tĂ« mbĂ«shtetur KombĂ«taren. KĂ«tĂ«
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thĂ«nĂ« mirupafshim kombĂ«tares sĂ« ZvicrĂ«s nĂ« njĂ« mĂ«nyrĂ« paksa tĂ« habitshme. NdĂ«rkohĂ« qĂ« dĂ«shira e lo
Shuhet konflikti? ‘Tifozat Kuq e Zi’ takim me DukĂ«n Pas ngĂ«rçit disa vjetor, mes grupimit “Tifozat Kuq e Zi” dhe presidentit tĂ« FederatĂ«s Shqiptare tĂ« Futbollit, Armand Duk
“Tirona Fanatics” rebelohet me sjelljen e policisĂ« Tifogrupi “Tirona Fanatics” janĂ« rebeluar me dhunĂ«s e ushtruar nga policia ndaj njĂ« tĂ« mituri jashtĂ« ambientit tĂ« stadiu
Tifozat e Partizanit me një "banderolë" sot në stadium Partizani arriti një fitore të rëndësishme ndaj Luftëtarit të Gjirokastrës me shifrat 2-0, ku nuk e vuri në diskutim rez
"Sabiti është gati", Tifozat Kuqezi paralajmërojnë Spanjën (FOTO LAJM) Qindra tifozë të kombëtares do të jenë sonte në stadiumin "José Rico Pérez" në mbështetje të djemve të Panuçit. Ndër
"Tifozat Kuq e Zi": Ardhjen nĂ« stadium e kemi bojkotuar, por me zemĂ«r iu mbĂ«shtesim “Tifozat Kuq e Zi” nĂ«pĂ«rmjet njĂ« postimi nĂ« Facebook, kanĂ« konfirmuar bojkotin nĂ« ndeshjen e sotme ndaj Lihtenshtejnit n
Tifozët e Kukësit kërcënojnë Milinkoviçin: S'do ta kesh të gjatë Vendimi për ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi pas kërkesës së kësaj të fundit ka përkuar me kalimin e Mladen Milinko
"Tifozat Kuq e Zi" mesazh për De Biasin pas largimit: Ja pse ai ishte ndryshe! Pas largimit të Gianni De Biasit nga Shqipëria, vjen edhe reagimi i Tifozëve Kuqezi. Grupimi më i njohur i Kombëtares së
“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnĂ« KombĂ«taren, ja arsyeja (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi” kanĂ« konfirmuar sot bojkotin e tyre tĂ« plotĂ« tĂ« ndeshjeve tĂ« kuqezinjve nĂ« ShqipĂ«ri pĂ«r sa kohĂ« qĂ« nuk