999 rezultate për

tifoz

Tifozët e Milanit në ankth, Maldini: Tomori është shumë i shtrenjtë, rinovimet në vendnumëro Mbrojtësi anglez Fikayo Tomori iu bashkua Milanit gjatë merkatos së janarit, por i mjaftoi vetëm një muaj për t’i marrë
Humbja ndaj Tiranës, tifozët e Vllaznisë nisin revoltën në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Fundi i javës së 21-të të Kategorisë Superiore sheh përsëri si kryesuese Vllazninë, e shkëputur me 3 pikë ndaj ndjekësit
Tjetër deklaratë e fortë e Markut: Unë luftoj për të vdekur Florian Marku vazhdon t’i ngucë kundërshtarët e tij përmes rrjeteve sociale. Boksieri shqiptar javën e kaluar arriti
Shfaqet me maskë oksigjeni, Icardi alarmon tifozët Një foto e postuar nga Muario Ikardi në profilin e tij zyrtar në “Instagram”, ka alarmuar tifozët e PSG-së. Sulmuesi
"Numri 20? Më ka bërë të fortë te Tirana", Ernest Muçi zbulon veten para tifozëve të Legias Sulmuesi më i ri i Legia Varshavës, Ernest Muçi po tërheq vëmendjen e shumë tifozëve të kampionëve të Polonisë. Muçi
Zvezda luan me Milanin, tifozët e Interit presin si hero trajnerin Stankovic (VIDEO) Dejan Stankovic rikthehet në Milano, kësaj here si trajner i Crvena Zvezdës, e cila do të sfidojë sot Milanin në orë
"Tremben" tifozët e Bayernit, ylli i ekipit nuk jep garanci për të ardhmen Është vetëm 24-vjeç por pavarsisht moshës së re, Kingsley Coman duket si prej futbollistëve më veteranë që Bayern Munich
Ekperti i merkatos "tremb" tifozat kuqezi: Milani e ka të vështirë rinovimin me Donnarumman Milani prej disa muajsh është duke punuar për të rinovuar kontratën me gardianin e portës, Gianluigi Donnarumma. Ital
Super lajm për Premier League, hapja e stadiumeve shumë afër Tifozët do të lejohen të kthehen në stadiume nga muaji maj, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sport
Boris Johnson lejon tifozët në stadiume Afërsisht që një vit, tifozët e futbollit në Angli nuk kanë mundur të shikojnë ndeshjet nga afër. Këtu përjashtohen d
Gati të nisë derbi, tifozët grumbullohen rreth stadiumit (FOTO LAJM) Derbi i Madonninës do të luhet pa tifozë, por fansat zikaltër dhe ata kuqezi nuk kanë ngurruar të shprehin gjithë mbësht
Derbi i Milanos sërish pa tifozë, këto janë koreografitë më spektakolare ndër vite (FOTO LAJM) Për të tretën herë këtë sezon, derbi i Madonninës mes Milanit dhe Interit do të luhet pa praninë e pjesës më të bukur të
"Muskujt e tij kanë muskuj", Hulk habit tifozët me fizikun e tij (FOTO LAJM) Ylli i Brazilit, Hulk la tifozët të habitur me muskujt e tij të egër. Sulmuesi trupmadh dukej në formë fenomenale gja
Derbi i Milanos, tifozët e Interit dhe Milanit nisin planet për mbeshtetje Derbi i Milanos do të luhet këtë të diel në orën 15:00 sërish pa praninë e tifozëve, por fansat më të zjarrtë të të dy s
Rose qetëson tifozët Gladbach: Nuk marr asnjë lojtar te Dortmund Tashmë dihet dhe është zyrtare që Marco Rose do të largohet nga Borussia Monchengladbach në fund të sezonit, për t’u ulu
Humbja e Barcelonës ndaj PSG-së, Laporta: Kam vuajtur si gjithë tifozët Joan Laporta edhe pse tregon se ka vuajtur shumë për humbjen e Barcelonës, 4-1 ndaj PSG, beson se akoma është herët për
Tifozët tërbohen me Koeman, trajneri qesh pas humbjes shkatërruese (VIDEO) Barcelona është me një këmbë jashtë “Champions League” pasi katalanasit humbën në shifrat 1-4 ndaj PSG. Dukshëm takt
Super lajm për tifozët e Barcelonës, Pique gati për PSG-në Skuadra e Barcelonës ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain. Klubi katalunas sonte do
Tashmë po bëhet virale, tifozët e Barcelonës ndezin fishekzjarre para hotelit ku po qëndron PSG (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kanë ndezur fishekzjarre para hotelit ku është ambientuar PSG-ja në orët e vona të natës me qëllimi
Presidenti i PSG-së mbërrin në Barcelonë, fyhet nga tifozët katalanas (VIDEO) Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi ka mbërrijtur në Barcelonë para duelit Barça – PSG në kuadër të Lig