999 rezultate për

tifo

E BUJSHME/ Tifozët e Juventusit nuk besojnë te titulli, kërkohet rikthimi i Alegrit Uebsajte të ndryshme dhe gazetarë që kanë rrjetet e tyre sociale kanë nisur të bëjnë sondazhe në orët e fundit, duke par
UEFA/ Formacioni i vitit nga tifozët, ka vend për ndryshime (FOTO LAJM) UEFA-ja ka publikuar formacionin e vitit të votuar nga tifozët e futbollit. Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë,
Egbo: Tirana shkon ndryshe në derbi, qeveria duhet të lejojë tifozët në stadium Emanuel Egbo ka dhënë një intervistë për “News24” në “Sport News”, ku foli pikërisht për këtë sfidë. Ai tha se nëse
Lajme të mira për tifozët e Interit, Sanchez nuk është dëmtuar nteri do ta kenë sulmuesin Alexis Sanchez të gatshëm për sfidën kundër Udineses. Kushtet e kilianit nuk ishin mjaftë
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit Vedat Muriqi nuk po gjen ende golin e parë me fanellën e Lacios, që ndoshta do të ishte edhe çelësi për të hapur sërish
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM) Pas pozitivitetit me koronavirus të lojtarit të Milanit, Teo Hernandez në rrjetet sociale kanë filluar komentet negative
Shpërthejnë tifozët e Interit ndaj Vidal, kiliani puth stemën e Juventusit (VIDEO) Arturo Vidal u bë protagonist i një gjesti të papritur para ndeshjes, Inter-Juventus. Kiliani puthi emblemën bardh e
Ozil e mbyll me Arsenalin, fjalët emocionuese për tifozët Mesut Ozil pritet që shumë shpejtë të zyrtarizohet te skuadra e Fenerbahces. Ish-mesfushori i kombëtares gjermane do
Premtoi se do të zhvishej pas fitore, tifozja e "çmendur" mban fjalën (FOTO LAJM) Lazio arriti një fitore të madhe mbrëmjen e djeshme kundër Romës, pasi të besuarit e Simone Inzaghit triumfuan me rezult
Tifozja e Partizanit po i tërbon meshkujt në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Me një karrierë si modele dhe aktore, Olta Sheta vijon të mbetet në qendër të vëmendjes. Seks-bomba kryeqytetase ësht
Kumbulla para derbit karikon Romën Marash Kumbulla bëri një hap të rëndësishëm në karrierë në merkaton e verës, duke kaluar nga skuadra e Veronës te Roma.
Festë e "çmendur" në Shkodër pas fitores me Teutën (VIDEO) Vllaznia ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme, teksa ka mposhtur me rezultatin 1-0 Teutën, duke i shkaktuar këtyre
Shuhen shpresat e tifozëve të Milanit, Ibrahimovic në listën e mungesave ndaj Juventusit Sfida e radhës për liderin momental të Seria A, AC Milanin është kampionit të Italisë, Juventusit. Por, në këtë ndesh
Ibrahimovic gëzon tifozët para ndeshjes me Juventusin: Tik tak, tik tak (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic mund të jetë gati për derbin që Milani të mërkurën do ta zhvillojë me Juventusin. Suedezi është ja
Jo vetëm koronavirus në 2020, tifozët në lot për humbjen e tre legjendave (FOTO LAJM) Pak persona do e mbajnë mend për mirë vitin 2020. Shpërthimi i pandemisë Covid-19 shkaktoi shumë të vdekur dhe ndryshoi
Me apo pa tifozë? Ja si do vijojnë ndeshjet e Premier League Mediat në Angli raportojnë se të gjitha ndeshjet në Premierligë nga sot do të zhvillohen pa tifozë. Ky vendim vjen, p
Kumbulla "çmend" tifozët e Romës, zgjedh Lorik Canën si idhullin e tij (VIDEO) Me përfundimin e Serie A për këtë vit kalendarik, futbollistët kanë marrë kohën e nevojshme për të shijuar festat e fund
Cristiano Ronaldo flet pasi u shpall lojtari i shekullit: Më mungojnë tifozët në stadiume Ditën e sotme në Dubai u dhanë çmimet e Globe Soccer Award, ku u akordua edhe çmimi për lojtarin e shekullit të 21-të, t
"Çmenden" tifozët Man.City-t, Messi në intervistën e fundit foli për Guardiolën Leo Messi ka emocionuar tifozët e skuadrës angleze, Manchester City. Ai në një intervistë të detajuar dhe të gjatë, s
Kriza te Juventusi, tifozët kërkojnë Ronaldon kapiten Gazeta italiane Tuttosport në ballinën e saj ka pasur një foto të Crisitano Ronaldos me mbishkrimin "CR7 është kapiteni"