999 rezultate për

tibor

Mbyllet kampi që stërviste të miturit për luftë Ministri i Punëve të Brendshme Nebojsha Stefanoviq ka deklaruar se kampi në Zllatibor në të cilin fëmijët kanë mbajtur t
Ish lojtari i Bayernit të Mynihut i bashkohet Tiranës Emeka Emerun, nigeriani 21­vjeçar që është aktivizuar së fundmi në Serbi i është bashakangjitur Tiranës. Sulmuesi i cili
Komisioneri Tibor Navraksiks nesër në Kosovë Pritet që ditën e nesërme komisioneri i BE-së për Arsim, Kulturë, Rini dhe Sport, Tibor Navraksiks, të vizitojë Kosovën.