999 rezultate për

thyerje

Meta flet për thyerjen me Nanon: U dha tërësisht pas pushtetit Presidenti i vendit Ilir Meta është këtë mbrëmje në emisionin “Opinion” në një intervistë të plotë të jetës politike. Nd
Fotografi që të therin në shpirt, plastika lë gjurmë vrastare edhe në Arktik Ne mendojmë për Arktikun si një shkretëtirë e pacenuar ende e paprekur nga dora e njeriut, por këto imazhe tronditëse e
Nami me gjoba, kaq persona u ndëshkuan për thyerjen e rregullave anti-Covid Plot 1378 qytetarë janë ndëshkuar pasi që nuk zbatuan masat anticovid gjatë ditëve të fundit. Shërbimet e Policisë n
Shënon golin e fitores në minutën e 90, Vardy shpik festim me thyerje flamuri (VIDEO) Leiçester ka marrë nëj fitore në minutën e fundit të kohës së rregullt përballë Shefild Junajtid. Ishte Vardi ai i c
Ka akoma! Rita Ora po e paguan më shtrenjtë thyerjen e rregullave anti-covid (FOTO LAJM) Një festë e vogël private i kushtoi shumë Rita Orës. Duke mos marrë parasysh që jetojmë në kohë pandemie, këngëtarja mbl
Leo Messi vetëm 3 gola larg thyerjes së rekordit të Pele Vetëm pak ditë pasi bëri festën e veçantë dedikuar Diego Maradonas, emri i yllit të Barcelonës, Lionel Messi vazhdon të
Kryemadhi del jashtë çdo parashikimi, kërcënon me thyerje hundësh Edi Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë nga Durrësi, e cila me siguri do të mbahet mend gjatë.
"Tortura me vaj të nxehtë dhe thyerje kockash", dëshmia e dhimbshme e ish-të dënuarit Publikohen disa nga historitë e panjohura të ndodhura në kampet e burgjet e regjimit komunist të Enver Hoxhës, si kampi
Rikthehen maskat në Elbasan: Vidhet një biznes, policia në gjurmët e një personi Qytetit i Elbasanit është një ndër zonat më problematike në Shqipëri. Vjedhja e radhës me thyerje është rregjistruar
Qytetarët nuk binden, arrestohen 76 persona për thyerje të fashës orare Gjatë natës së kaluar MPB-ja ka regjistruar gjithsejtë 104 shkelje të orës policore, me çrrastë janë arrestuar 76 person
Leva shënoi golin e 40 për të 5-tin sezon rradhazi, pranë thyerjes së rekordit personal Me golin që realizoi me penallti që zhbllokoi shifrat në sfidën ndaj Union Berlin, Robert Lewandowski arriti kuotën e 40
Nisin akuzat mes klubeve për thyerje të rregullave të izolimit Lideri i Bundesligës së Austrisë, LASK Linz është akuzuar nga rivalët për mbajtjen e seancave të rregullta stërvitore dh
Bëri bujë pasi fundosi Lambon në pishinë, tani ishi i Neymar arrestohet për thyerjen e karantinës (FOTO LAJM) Modelja kroate e Playboy, Soraja Vucelic, është arrestuar në Mal të Zi, për shkak se i kishte thyer rregullat mbrojtës n
Bashkia dorëzohet me thyerjen e rregullave nga qytetarët: Kjo është çmenduri! "Ne nuk mund të lejojmë që disa persona të papërgjegjshëm të na marrin në qafë të gjithëve për shkak të papërgjegjësisë
Hajdutët jashtë karantine, kapen dy ''të fortit'' që dhunonin e grabisnin shtëpi Polcia e Kavajës ka finalizua operacioni policor "Rrakulli". Janë arrestuar dy persona të shpallur në kërkim për shkak t
Tërmeti dëmton stadiumin e Dinamo Zagreb Termeti që ka goditur Zagrebin e Kroacisë, në ora 06:23 të mëngjesit të sotëm, ka shkaktuar dëme të mëdha materiale, kur
FNSH terrorizon Peshkopinë në 03:00 të mëngjesit, bastisje dhe thyerje dyersh Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt kanë mësyer qytetin e Peshkopisë gjatë mesnatës dhe orëve të para të ditës së sotme duke n
Pas thyerjes së xhamave reagon ministrja Shahini Ministrja Arsimit Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini e ka cilësuar si cenim të imazhit të studentit protestues, atë që ndo
E dhunuan barbarisht në Lezhë, mjeku ka thyerje të kockave në fytyrë Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në spitalin e Lezhës ku mjeku dermatolog, Zef Doda është dhunuar nga një
Fotografi që të therin në shpirt, plastika lë gjurmë vrastare edhe në Arktik Ne mendojmë për Arktikun si një shkretëtirë e pacenuar ende e paprekur nga dora e njeriut, por këto imazhe tronditëse e