999 rezultate për

thyen

Kapet çifti shqiptar në Itali, kthyen bodrumin në laborator kokaine Një çift shiptar është arrestuar nga karabinierët pas një kontrolli në banesën e tyre. Policia njofton se çifti jeto
Njihuni me tifozin e çmendur që thyen televizorin sa herë humbet Marseillë (VIDEO) Një tifoz i Marseille, Mohammed Henni është bërë i famshëm duke i thyer televizorët e tij sa herë që klubi francez pëson
Historia e frikshme: Ushtarët rusë u kthyen në gur pasi u ndeshën me alienë Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
EMRAT/ Arrestohen 5 shqiptarë në Angli, kthyen banesat në fermë hashashi Policia Britanike njofton se ka shkatërruar një bandë shqiptare që kultivonin kanabis. Policia ka rën ën gjurmët e l
Klubi turk thyen rekord, afron 22 lojtarë në vetëm 2 orë Magjistarët e tregut. Kështu mund të quhet klubi turk i Elazigspor ka arritur në vetëm 2 orë të sjellë 22 lojtarë në s
"A të qaj 5 minuta?", videoja e kësaj vogëlushje thyen rrjetin (VIDEO) Kur ishim fëmijë shpesh herë na ka ndodhur që të qajmë nga filmat, kur u ndodh diçka e keqe personazheve. Pikërisht
Shpërthyen mobilerinë me tritol në Nikël, kapen dy prej autorëve Policia e Krujës zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Nikel ku shpërtheu një sasi lënde eksplo
Biznesmenit i shpërthyen tritolin në garazhin e vilës, dyshimet e forta të policisë Një ndërtesë tre katëshe është tronditur nga një shpërthim me tritol në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e dj
Tifozi thyen televizorin pasi humbi skuadra e zemrës (VIDEO) Pamjet e një tifozi teksa thyen televizorin pasi humbi skuadra e tij e zemrës janë duke bërë xhiron e rrjetit në këto mo
I shpërthyen makinën me tritol, kardiologu tregon dyshimet që ka për autorët Së fundmi mësohet se kardiokirurgu Dervish Hasi, automjetit të të cilit iu vu një lëndë plasëse në rrugën “Belul Hatibi”
Pas aksidentit të frikshëm, Princi Charles thyen sërish rregullat Vetëm 48 orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik, Duka i Edinburg, Princi Philip, është parë duke drejtuar mak
Thyen autoblindat dhe morën 3 milion euro, Krimet e Rënda marrin vendimin për grabitësit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dalë në një vendim ku ka kërkuar në total 127 vjet burg për 8 grabitësit e të paktën 3
Çmendet Gattuso, i thyen telefonin gazetarit pas Superkupës Gatusson nuk e kanë mbajtur nervat pas ndeshjes së Superkupës ndaj Juventusit. Trajneri i Milanit është acaruar me gazet
Një vezë e thjeshtë thyen rekordin e Kylie Jenner Një vezë e thjeshtë ka marrë mbi 30 milionë pëlqime duke kaluar kështu dhe modelen Kylie Jenner. Ajo mbante rekordin
Thyen gjithnjë protokollin me veshjen, Meghan tregon pse Si pjesëtare e familjes mbretërore, Meghan Markle bie në sy në disa aspekte. Disa prej tyre, si për shembull fakti që ës
I dhunuan dhe i thyen celularët, çfarë ndodhi gjatë natës tek Inxhinieria (VIDEO) Pamje të rënda kanë ardhur nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të ci
Futbollisti që po thyen rekorde, rinovon kontratën në moshën 52-vjeçare Sulmuesi japonez, Kazuyoshi Miura është kthyer në një personazh të dashur për tifozët në mbarë globin, e një motivim për
E tëmerrshme, talenti Corinthiasit thyen këmbën (VIDEO) Futbollisti i Corinthiansit, Fessin, ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen e turneut U-20 kundër Ituoanos. Në një
Meghan thyen rekord: 400 mijë paund veshje për 2018 (FOTO LAJM) Dukesha e Sussexi-it, Meghan Markle ka thyer rekord ne 2018 duke qenë pjestarja e familjeve mbretërore të Europës që ka
Video që po thyen rrjetin, Vidal shpërthen fishekzjarre në by**n e shokut të tij (VIDEO) Festimet e Vitit të Ri, Vidali i ka tejkaluar çdo limit me mënyrën dhe vendin e ndezjes së fishekzjarreve. Siç mund