999 rezultate për

thuthuq

Rrëfehet Paloka: Çfarë më tha Rama pasi i hodha bojë Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka treguar si reagoi Kryeministri Edi Rama kur i hodhi bojë në fytyrë gjat
Paloka: Kam gjithë jetën thuthuq, Rama mori atë që meritoi Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka komentuar aktualitetin politik si dhe hedhjen e bojës në drejtim të kryeministrit Edi Ra
"Nuk është krim të jesh thuthuq", Paloka tensionohet në studio (VIDEO) Zv.kryetari i parlamentit Edi Paloka ka thënë në studion e “Opinion”, se gjesti i tij ndaj Ramës ka qenë i menduar dhe m
"Më ndihmoi Zoti që ja hodha në gojë", Paloka nuk pendohet (VIDEO) Zv.kryetari i parlamentit Edi Paloka ka thënë në studion e “Opinion”, se gjesti i tij ndaj Ramës ka qenë i menduar dhe m