999 rezultate për

thumbuar

Fabregas zgjedh fituesin e Champions-it Cesc Fabregas i cili luan aktualisht me skuadrën e Monacos ka bërë parashikimin e tij se cila skudër fiton Champions-in
"Baba dhe mami i repit", Tayna thumbon Feron dhe Rinën Ashtu siç jemi mësuar të dëgjojmë, marrëdhëniet midis reperave nuk janë të mira. Versioni amerikan i gangsterëve që
Kë po thumbon Getinjo? (FOTO LAJM) Reperi nga Ferizaj, Getinjo është njëri ndër reperat më të talentuar kosovarë. Këngëtari së fundmi ka thumbuar keq ko
Silva reagon duke thumbuar Emeryn pas ndeshjes Silva është ndjerë i befasuar nga fakti se u desh të qëndrojë në bankën rezerve në ndeshjen e madhe në Santiago Bernabeu
E lanë jashtë listës së të grumbulluarve, Krasniqi njofton largimin duke thumbuar Starovën dhe Ramën Lënia jashtë listës së lojtarëve që udhëtuan për minifazën përgatitore të dimrit drejt Antalias ishte sinjali i parë se
“Shikoni namuzqarin”, Berisha nuk përmbahet, publikon foton e kandidatit të PS-së me një grua Ish-kryeministri Sali Berisha ka thumbuar me anë të një fotoje të shpërndarë në “Facebook”, kandidatin për deputet të PS
Edi Rama e nis javën duke thumbuar Voltana Ademin Kryeministri Edi Rama e ka kthyer në traditë që çdo mëngjes publikon një punë të radhës të bërë nga qeveria e tij. Sot
Lorenzo thumbon sërish Rossin Të enjten u prezantua në Madrid filmi dokumentar i titulluar “Jorge”. Flmi ishte një celebrim për kampionin më të ri të