999 rezultate për

thumb

E largoi nga PS, Arta Dade thumbon Ramën: Nuk bëhesh kryeministër me çupëlina! E ftuar në "Tempora" nga Sonila Meço në RTV Ora, ish-deputetja e PS-së Arta Dade foli për ardhjen në pushtet të Ramës me
Kosova mbylli kufirin me Shqipërinë, Rama thumbon Albin Kurtin: Na hap kufijtë o Ramazon! Ditën e sotme qeveria e Kosovës dha vendimin për të bllokuar lëvizjen në kufi nga Shqipëria në Kosovë si dhe vendosi një
Kë po thumbon Xhensila Pere: Moderatore shqiptare me shumë biznese, s'është si duket! Xhensila Pere teksa ka dhënë një intervistë së fundmi për gazetarin Ronaldo Sharka, programin "Mes Yjesh" në Ora Neës ës
Murrizi thumbon Ramën nga foltorja: S'më ka sjellë mami sekretare Deputeti Myslym Murrizi ka reaguar ndaj Ramës duke i përmendur se është me fat që ka ardhur në Tiranë me forcat e veta,
Materaci "thumbon" sërish Juven: Shkojnë në finale, por humbasin gjithmonë Dy ish-futbollistët e Interit Kristian “Bobo” dhe Marko Materaci kanë biseduar rreth viteve të kaluara kur luanin ende n
Del Piero thumbon Vierin: Merrmë më 5 maj Alesandro Del Piero dhe Bobo Vieri. Kur dy kampionë bëhen bashkë, prodhojnë gjithnjë lajm, ashtu siç ndodhi edhe gjatë n
Dzeko "thumbon" qeverinë italiane: Është me e sigurtë të stërvitemi në qendër stërvitore sesa në park Edin Dzeko ka dhënë komentet e tij mbi situatën aktuale në të cilën qëndron futbolli italian. Dzeko, sikur ka thumbua
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
"Ishte spaçatori im", me këte video nga e shkuara Kastro Zizo sapo thumboi Ermalin? (VIDEO) Që Ermal Mamaqi ka lexuar libra këtë nuk duam ta dyshojmë në asnjë çast, por që videoja e tij e pak ditëve më parë bënte
Nard Ndoka thumbon keq Ramën: Po kalon menopauzën! Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, “ka thumbuar kryeministrin duke thënë se Edi Rama po kalon menopauzë politike
Bushati thumbon ashpër Ramën: Po favorizon 10-15 biznesmenë që marrin tendera Ish-ministri i Jashtëm njëherësh deputet në Kuvendin e shqipërisë, ka deklaruar se se masat që merren në përballimin e s
Upss! Media britanike thumbon keq Encën duke publikuar fotot: Modifikim ekstrem! (FOTO LAJM) Enca është një ndër këngëtaret më të komentuara në Shqipëri, për hitet e saj, projektet e reja por jo vetëm. Duke që
Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM) Noizy sot publikoi albumin e ri. “Epoka”, titullohet albumi që Noizy e lansoi sot, pas paralajmërimit që i kishte bërë k
Rama shqetësohet kur kollitet live, mjeku e thumbon: Jam mirë, e kam nga uji i pastër i Lanës Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një mbledhje online me Komitetin Teknik të Epidemisë, për të diskutuar lidhur me situ
"Nxirrni videot para operacioneve plastike", Bleona sapo thumboi publikisht Luanën? (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka ndarë një video të projektit të saj muzikor të publikuar në vitin 2006, "Hallall e
"Ik more gomar", Kejvina Kthella nuk përmbahet pas komentit thumbues të ndjekësit (FOTO LAJM) Fotot provokuese të Kejvina Kthellës nuk kalojnë shumë kohë për tu kthyer në qendër të vëmëndjes. Kështu në Instagram
Nuk pritej, pas kaq kohësh të zënë Enca "plas" thumbin për Noizyn (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy përzuri Encën nga grupi "OTR", pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej inter
"Shkofsh në djall", Immobile i kthehet keq doktorit që thumboi italianët Sulmuesi i Lacios, Ciro Immobile, i është drejtuar me tone të ashpra doktorit Christian Jessen. Ai akuzoi shtetin italia
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
U rrëzua nga skena, Melinda "përfiton" nga situata dhe thumbon Taynën në mënyrën epike (VIDEO) Një ditë më parë reperja mjaft e dashur nga publuku Tayna rrëshkiti teksa performonte në skenë por e mori me sportivitet