999 rezultate për

thuash

Robben tërhiqet nga futbolli? Arjen Robben tashmë në moshën 35 vjeçare do të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit. Ai ka shumë oferta por për
Prezantohet Ranieri: "Kur të thërret Roma, nuk mund ti thuash jo" Roma nuk ka humbur kohë nga shkarkimi i Eusebio Di Francesco teksa sot ka emëruar zyrtarisht Claudio Ranierin, shkruan
Ngjela "shpërthen" ndaj opozitës: Populli do të marrë dru dhe do t’i bjerë Spartak Ngjela ka lëshuar deklarata të forta ndaj opozitës duke thënë se Populli do të marrë dru dhe do t’i bjerë asaj.
30 vjeç, beqare dhe e lumtuar: Çfarë t'u thuash atyre që kërkojnë të martohesh A mund të jetë një femër beqare dhe e lumtur njëkohësisht? Sigurisht që këtë pyetje absurde e dëgjojmë shpesh ta bëjnë
Në Turqi ndalohet të thuash: Jemi në krizë Prokuroria turke ka nisur hetim për më shumë se 300 llogri të Tëitter, të cilat gjatë mbrëmjes së djeshme kanë komentuar
Pse femrat vdesin t’u thuash shpirt e zemër? Fjalët e ëmbla janë shumë të rëndësishme për një femër pasi jo vetëm i bëjnë ato të ndihen mirë dhe të dashuruar, por ka
Pse vdesin femrat t’u thuash shpirt e zemër? Fjalët e ëmbla janë shumë të rëndësishme për një femër pasi jo vetëm i bëjnë ato të ndihen mirë dhe të dashuruar, por ka
Icardi: Të jesh në gjendje të thuash lamtumirë, do të thotë të rritesh (FOTO LAJM) Mauro Icardi ka befasuar të gjithë me anë të një postimi në Instagram, ku jep lamtumirën, pasi nuk shpjegon asgjë. Su
Berisha i nxjerr të palarat Ramës: Më the do të var të gjithë komunistët Vazhdojnë replikat e nxehta në Kuvendin e Shqipërisë. Edi Rama dhe Sali Berisha nuk kanë kursyer akuzat dhe replikat në
Fotot ku mund të thuash: Tani kam parë gjithçka! (FOTO LAJM) Sa herë ndjeni nevojën për të udhëtuar, bota është shumë e larmishme dhe ju lejon të përjetoni dhe shihni gjëra të pabes
Zidane pas dëmtimeve të Marcelos dhe Theos, e ka një lojtar që luan ku ti thuash Dëmtimet e shpeshta në skuadrën e Real Madridit janë duke sjellur vështirësi për trajnerin Zinedine Zidane I fundit q
Xhafa ka kryer torturua në komunizëm? Rama: Është si të thuash që unë jam i droguar… Kryeministri i vendit, Edi Rama ka komentuar nga studio e gazetares Eni Vasili edhe për kandidaturën e Fatmir Xhafajt si
Erjon Braçe shpërthen kundër Bashës: Lëre sapunin, ose… Deputeti socialist Erjon Braçe, përmes një statusi në Facebook ka komentuar deklaratat e bëra sot nga kreu i PD Lulzim B
Fatos Lubonja ironizon Vettingun: Si t’i thuash të mbyturit, kapu pas fijes së kashtës… Ditën e sotme në Tiranë zbarkoi Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit, organizëm i cili do të mbikqyrë zbatimin e ligjit
“Në Parlament s'ka njerëz me precedentë penal? Është si të na bindni se s'ka pyll pa derra" Reforma në drejtësi është sjellë në fokus sot nga "rebeli" Ben Blushi, ndërsa nuk ka mbajtur anën e asnjë force politike
5 çantat e preferuara këtë pranverë (FOTO) Pranvera karakterizohet nga lulet, nga freskia e padyshim që është stina ku tendencat e modës janë të jashtëzakonshme.
Kim Mehmeti: Me lehtë të thuash diçka pozitive për Millosheviçin se sa për Islamin (VIDEO) Drejtuesi i Këshillit Opozitar Kim Mehmeti, në një prononcim në KTV të Kosovës, mes tjerash ka deklaruar që më mirë ësht
Çfarë nuk duhet të thuash gjatë një interviste pune Gjatë një interviste pune është e rëndësishme që të komunikosh me punëdhënësin dhe ta bindësh atë se ti je kandidati më
“Çështja Blushi”… Nga: Aleksander Rena (Kini durim dhe lexojeni deri në fund) Teksa po lexoja dhe sot Letrën e “hapur” që Blushi na
Matoshi: Rexhep Qosja të shkojë në gjykatë për Mustafën Analisti politik Halil Matoshi mendon se Rexhep Qosja mund ta cilësojë dikë si titist, komunist apo fashist, por jo ta a