999 rezultate për

thuajse

Ballkani kthehet në vatër të kuqe, BE mbyll dyert për thuajse gjithë vendet Bashkimi Europian ka përditësuar listën e vendeve për të cilat duhet të hiqen kufizimet e udhëtimit, duke “fshirë” total
Dan Bilzerian sjell në Durrës jahtin plot me vajzat e haremit të tij (FOTO LAJM) Mesdheu është kthyer një nga destinacionet më të preferuara të personave “VIP” në botë. Së fundmi në hartën e ndalim
"Shpërthen" mjeku: Politikanët kërkojnë dhoma VIP, ndërsa ne paguhemi 0.69 cent në orë Bluzat e bardha janë në frontin e parë në përballje me koronavirusin, e megjithë lodhjen dhe përkushtimin e tyre, nuk ma
Pothuajse 100% të numëruara, këto janë votat dhe mandatet e fituara në Maqedoni (FOTO LAJM) Në faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut janë publikuar të dhënat me rezultatet e
Pedro thuajse lojtar i Romës Sipas ekspertit të transferimeve, Gianluca Di Marzio kanë mbetur vetëm edhe disa detaje të vogla për t’u zgjidhur që të
REZULTATET/ Kastrioti me një këmbë në Superiore, Pogradeci bie në shtëpi ndaj Apolonis Ndeshjet e sotme në Kategorinë e Parë sa i përket grupeve për ngjitjen në Superiore, kanë bërë thuajse zyrtare ngjitjen
"Lautaro te Bracelona është pothuajse e përfunduar" Presidenti i Liniers de Bahia Blanca, Carlos Pablo, ka thënë se kalimi i Lautaro Martinez te Barcelona është pothuajse i
Kanë çuditur njerëzimin, këto janë fotot më të pabesueshme por të vërteta (FOTO LAJM) Tani, kur pothuajse të gjithë kemi një telefon celular me qasje në internet, dimë shumë gjëra rreth botës. Por edhe p
Pjanic pothuajse i ikur, Barcelona, PSG dhe Chelsea në garë Miralem Pjanic me shumë gjasa do të largohet nga Juventus sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e klubit torinez dëshirojnë ta
I pëlqejnë eksperimentet, look- i fundit i Amber Rose nga krevati është mahnitës (FOTO LAJM) Amber Rose jemi mësuar tanimë t’a shohim me flokë të shkurtra, thuajse të qethura "zero". Duket se karantina e ka bër
E dashura e Correas shpërthen në karantinë (FOTO LAJM) Modelja spanjolle, Desire Cordero, është në Sevilla larg të dashurit Joaquin Correa, shkruan Albeu.com. Ajo po argëto
Deri tani pothuajse çdo gjë hapur, Suedia mund të pësojë tragjedinë më të madhe nga COVID 19 Teksa e gjithë bota ka marrë masa për parandalimin e koronavirusit, Suedia deri më tani ka vazhduar jetën normale. Fa
Pothuajse të ngjashme, ja si do të jenë uniformat e reja të Barcelonës dhe Realit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) "Footyheadlines" ka publikuar uniformat e sezonit të ardhshëm të Barcelona dhe Real Madrid, shkruan Albeu.com. Bëhet
Lori Hoxha tregon si përfundoi e dehur në spital: Thuajse vdiqa (VIDEO) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka vendosur t’i përkushtohet Youtube-it gjatë ditëve të karantinës, të cilat
Qepena të mbyllur dhe autobusë thuajse bosh, si ishte mëngjesi sot në Tiranë Koronavirusi aktualisht ka infektuar 6 persona në Shqipëri. Për këtë arsye, situata në vendin tonë ka filluar të ndjejë
Ishte thuajse i sigurtë, Pogba ndryshon mendim për të ardhmen Poul Pogba po përgatiste gjithcka për tu larguar nga Manchester United në fund të sezonit, por së fundmi raportohet se f
Memushaj bën të pamundurën, shënon supergol (VIDEO) Edhe pse 33 vjeç teknika dhe fantazia e Ledjan Memushaj mbetet për t’u vlerësuar. Mesfushori kuqezi ka shënuar një super
Zgjedhjet parlamentare në Sllovaki, fitore e madhe e partisë opozitare Partia opozitare (OLaNO) ka fituar zgjedhjet parlamentare të Sllovakisë me një fitore të jashtëzakonshme. Me pothuajs
Rita Ora pozon pothuajse "Topless", ka një mesazh për ju (FOTO) Këngëtarja e mirënjohur me origjinë nga Kosova Rita Ora ka postuar një foto mjaft të nxehët në Instagram nga Los Angels.
Pothuajse e zhveshur e gjitha, juristja seksi tërbon fansat për Shën Valentin (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo