999 rezultate për

thrones

Kanceri i merr jetën aktores së famshme të "The Avengers" dhe "Game of Thrones" (FOTO LAJM) Dame Diana Rigg, e famshme për rolet tek “The Avengers” (seriali origjinal”) dhe “Game of Thrones”, ka ndërruar jetë në
Gjiganti i "Game of Thrones" e thyen rekordin e ngritjeve të peshave Aktori islandez Hafthor Bjornsson vendosi një rekord botëror për deadlift të Shtunën kur ngriti 501 kg, gjegjësisht gjys
Ndahet nga jeta aktori i njohur i "Game Of Thrones" (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë aktori i njohur irlandez i serialit Game Of Thrones, BJ Hogg në moshën 65-vjeçare. Vdekja e tij edhe
Aktori i Game of Thrones i infektuar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Aktori i Game of Thrones është i famshmi më i fundit që ka zbuluar se është i infektuar me virusin që ka kapluar botën.
Çunat e "Threedots" me kostumet e "Game of Thrones", çfarë po kurdisin (FOTO LAJM) Treshja e famshme e grupit Threedots me ne krye Flori Mumajesi kanë publikuar disa foto te tyre të portretizuara me logo
Fansat e "Game of Thrones" në zi, ndahet nga jeta aktori i preferuar (FOTO LAJM) Aktori i njohur i Hollivudit, Max Von Sydoë, i cili u shfaq në filma dhe seriale televizive duke përfshirë “The Exorcist
U gjet në shtëpinë e tij, ndahet nga jeta aktori i Game of Thrones Aktori i “Game of Thrones”, Andrew Dunbar ka gjetur vdekjen në shtëpinë e tij në prag të Krishtlindjes. Ai ishte në t
Aktorja e famshme: Më ushtruan "presion" që të zhvishet tek "Game of Thrones" (FOTO LAJM) ktorja britanike, Emilia Clarke thotë se jo çdo skenë të realizuar në serialin “Game of Thrones”, që i dha të tjera përm
"Sansa" tregon tmerrin gjatë xhirimeve të "Game of Thrones" Aktorja e serialit “Game of Thrones”, Sophia Turner ka treguar së fundmi në një intervistë për prapaskenat e këtij seria
Aktorja e "Game of Thrones" rrëfen prapaskenat e serialit: "Ishte e shpifur" (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë sa ditë mund të rezistoni ju pa larë flokët?! Si mendoni se do ndiheshit nëse nuk do t’i lanit
I jep fund beqarisë "çmendet" aktorja e 'Game of Thrones' (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e Game of Thrones Sophie Turner ku në film ka luajtur personazhin Sansa Stark ka vendosur të festojë di
Dhurata Dora frymëzohet nga "Game of Thrones" (FOT LAJM) Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo është tepër aktive në rjetet
Jepet asistencë psikologjike për fansat e Game of Thrones Fundi i serialit më të ndjekur, “Game of Thrones”, ka zhytur në dëshpërim miliona fansa në të gjithë botën. Disa për fin
Nuk ndalen gabimet në ‘Game of Thrones’, detaji që fundos producentët (FOTO LAJM) Harrojeni gotën e kafesë në serialin ‘Game of Thrones’. Producentët kanë bërë gafën e rradhës dhe sërish fansave të seri
"Game of Thrones" përfundon siç nuk e priste askush Pas 8 sezoneve dhe 73 episodeve, përfundoi “Game of Thrones”, i konsideruar si seriali më i mirë i të gjitha kohërave. A
Simpsons kishte parashikuar fundin e "Game of Thrones" vite më parë “Game of Thrones” surprizoi fansat, ndërsa në episodin 5 të sezonit final 8 shfaqi një Daenerys në version të tërbuar, p
Erion Veliaj bën lidhjen e protestës me serialin “Game of Thrones” Për protestën e opozitës ka reaguar edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Teksa ka postuar një foto ku g
Gafa tek Game of Thrones bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Game of Thrones është një nga serialet që edhe pse në sezonin e tij të 8 ka mbërthyer pas ekranit mbarë botën. Së fundmi
Ja sa paguhen aktorët e “Game of Thrones” për një episod “Game of Thrones” është në sezonin final, i cili ka pësuar mjaft ndryshime që nga fillimi i tij, e që veçanërisht vlen t
Kush luan "Night King" - un në Game of Thrones, sezoni 8? (FOTO LAJM) Sezoni i 8-të i “Game of Thrones” vazhdoi në HBO javën e kaluar si 'Mbreti i Natës' dhe arriti në Winterfell për një be