999 rezultate për

thot

Djalit i vjedhin makinën në oborrin e shtëpisë: 5 mijë euro shpërblim kush ma gjen! Një situatë e pashpjegueshme i ka ndodhur një djali të ri nga një fshat i Vorës, të cilit i kanë grabitur makinën e park
Mike Tyson në ring me Fury-n? Britaniku thotë se e ka pranuar ofertën Kthimi i Mike Tysonit ka qenë ndër temat kryesore në botën e boksit gjatë javëve të fundit, ndërsa së fundi kampioni Tys
Virologia kineze: COVID-19 është vetëm maja e ajsbergut, mund të ketë një tjetër shpërthim Ekspertja virologe kineze Shi Zhengli në një intervistë për televizionin shtetëror kinez thotë se Covid -19 është vetëm
Mjeku siguron shqiptarët: Shkoni në plazh, nuk infektoheni me COVID-19 Ndërkohë që jemi shumë pranë qershorit, shqiptarët duan të shkojnë në plazh por ekziston frika e infektimit me COVID-19.
Pandemia ulë këmbimin tregtar në Maqedoninë e Veriut Këmbimi tregtar i Maqedonisë së Veriut me shtetet tjera në periudhën janar-mars ka shënuar rënie në krahasim me periudhë
Si të motivoni veten kur nuk ju shkohet në punë Duhet ta pranojmë, jo të gjithë zgjohen entuziastë çdo ditë për të shkuar në punë. Autorja shumë librave bestseller t
"Është personale", Rudina Dembacaj thotë publikisht moderatoren shqiptare që nuk pëlqen (FOTO LAJM) Këtë javë në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte e ftuar moderatorja Albana Bejko. Ajo ka treguar se si i ka ardhur pr
​Mandat të dytë për Thaçin? Vetëvendosje thotë se LDK po synon ta mbajë në krye të shtetit Deputetët e Kuvendit të Kosovës në shkurt të vitit të ardhshëm do të sfidohen në votimin e presidentit të vendit. Derisa
Sipas ekpsertëve, Kushtetuesja s’ka mandat të vendosë afate kohore për formimin e qeverisë Ekspertë të kushtetutës thonë se Gjykata Kushtetuese nuk mund të krijojë norma të reja, pasi hynë në kompetenca të Kuven
LDK-ja pret që Hoti të bëhet kryeministër brenda javës Në kohën kur po përflitet se vendimi i Gjykatës Kushtetuese do të përcaktojë një afat prej 15 ditësh për partinë fituese
Moderatorja shqiptaje e thotë troç: Kam konsumuar kek me hashash, doja të ndahesha nga i dashuri Moderatorja e njohur e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
Nëna me dy jetimë që jetonin në kushte mizerje bëhet me shtëpi të re Ekipi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në fshatin Mollaj të Ballshit. Në këtë fshat të largët jeton Edli
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
"Neymar është "mamma mia", kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?" Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
E thotë edhe OBSH-ja: Zbulohet simptoma e re e koronavirusit Pandemia e COVID-19 vazhdon ende të mbajë peng njerëzimin. Së fundmi eskpertët kanë zbuluar një tjetër simptomë të r
Aktorja e njohur e thotë troç: "Ertugruli" është fiksimi im (FOTO LAJM) Aktori Engin Altan Duzyatan pati shumë sukses me rolin e tij në serialin “Ertugrul” dhe fansat ende kërkojnë rikthimin e
Sane i thotë "JO" Liverpoolit, dëshiron vetëm Bayernin Leroy Sane i mbyll derën Liverpoolit, duke deklaruar se nuk është i interesuar për një kalim të mundshëm te klubi nga Me
Shkrimtari tregon ç’ndodh në Tiranë: Femrat shqiptare nuk dinë çfarë duan! Shkrimtari dhe dramaturgu nga Kosova, Albatros Rexhaj është shprehur i indinjuar për femrat shqiptare që tha se duan mes
47 vjeç dhe në super formë, aktorja e njohur zbulon sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse është 47 vjec, Sofia Vergara ruan një formë fizike për tu pasur zili dhe nuk e ka problem ti ndajë sekretete e