999 rezultate për

thoshte

"Do të të vras familjen, ty do të çoj prostitutë", adoleshentja kërcënohet me jetë Nje e re e abuzuar seksualisht pese vite me pare tashme po perballet me nje rrezik per jeten. Emisioni “Fiks Fare” ka
"Isha shtatzënë, por ai më theu dhëmbët me të rrahura", rrëfimi rrëqethës i 29 vjeçares Një skenar i denjë për filmat e Hollywood-it. E tillë është historia e Anës, nënës shqiptare së tre fëmijëve, e cila ka
Rrëfehet mikja e ngushtë e Fildesit: Më thoshte, kujdes kur rri me mua "Fildesi e dinte se një ditë bashkëshorti do e vriste. Madje kur takoheshim, më thoshte kujdes kur rri me mua". Drita
"Balena blu". Vërtetë?! Balena Blu në të vërtetë është një vajzë bjonde 20 vjeçe, e cila në gjykatë rri e heshtur ose qan, fshin sytë bojëqielli
Rama e Veliaj thumbojnë Fevziun: Çfarë thoshte mbrëmë, si iu duk sheshi? Batuta e humor gjate takimit te sotem te Kryeministrit Rama me banorë të njësisë 5, ne shoqeri te kryebashkiakut Veliaj,
“Ik lart se atje kemi punë”, Meta komenton takimin e Ramës me Bashën Ilir Meta ka folur edhe për skenen e krijuar te merkuren ne hyrje te Kryesise se Kuvendit, kur kryeministri Rama ndaloi
Vodhi portofolin në urbanin e Kinostudios, ja kush është autori (VIDEO) Një vjedhje spektakolare ka ndodhur dje në linjën e urbanëve të Kinostudios, Tiranë, teksa një i burrë disi në moshë ka
Rita Lati: Mami bëhet keq kur unë s'kam të dashur, më thoshte "ik bëj gjoksin" Ato konsiderohen si shembulli më i mirë i marrëdhënies nënë e bijë. E në fakt edhe në intervistën e saj në Thumb, aktorj
Nëna e dy fëmijëve tregon tmerrin: Burri s’më donte, me thoshte bëhu prostitutë Një ngjarje e trishtë po zhvillohet sot në Neës 24 në emisionin “Me zemër të hapur” ku një nënë e dy fëmijëve ka rrëfyer
Konflikti Stresi-Bombaj, dëshmia e 16-vjeçares se si u përdhunua… (FOTO LAJM) Një incident mes këngëtarit të njohur Stresi dhe regjisorit Leonard Bombaj, ka rikthyer sërish historinë e shumë folur t
“Kapini për zhelesh, e qiteni jashtë”,Topalli rrëfen se si i thoshte nëna kur ofendonte në Kuvend Jozefina Topalli e etiketuar si “zonja e hekurt e politikës shqiptare”, e ftuar në Vila 24 rrëfen mbi hapat e para në po
Turi flet për propozimin për martesë: Ja si arrita të më thoshte 'po' Orinda (VIDEO) Turjan Hyska dhe Orinda Huta së shpejti do martohen, por shumë pak e dinë si ia rrëmbeu “po-në” të dashurës së tij. T
Trump do takohet me princeshën e Britanisë, ja çfarë thoshte për fotot e saj nudo (FOTO LAJM) Pasi është takuar me kryeministren britanike, Theresa May në Shtëpinë e Bardhë këtë të premte, Presidenti i SHBA-ve, Don
Ja çfarë thoshte CIA për politikën paqësore të Rugovës në vitet '90 Shërbimi sekret amerikan, CIA, ditë më parë ka publikuar dokumente të përmbledhura në rreth 13 milionë faqe, të cilat më
Rrëfimi tronditës/ Burri më thoshte: Hap këmbët se ke tre kokë për të ushqyer (VIDEO) Marsela Toshi, e cila humbi dy djemtë e saj pak ditë më parë pasi i vrau bashkëshorti i saj, në një lidhje telefonike ës
DËSHMIA/ Nëna e fëmijëve: Naumi më thoshte bë ç'të duash me trupin tënd (FOTO LAJM) Gruaja e cila humbi dy djemtë një ditë më parë pasi i mbyti bashkëshorti i saj, ka dëshmuar në rajonin e policisë së Kor
Deputeti i PS-së: Shehaj i thoshte vartësit "mos bëj si p** i bukur” Deputeti i PS-së, Vladimir Kosta është shprehur se ish-drejtorja e Tatimeve, Briseida Shehaj ka patur një fjalor banal m
Historia/ "Burri më ka djegur me cigare, më thoshte shko me burra të tjerë që të ushqesh fëmijët" Ermira Rinxhi, nënë e tre fëmijëve, dhunohet vazhdimisht nga bashkëshorti. Mund të themi se ka vënë rekord në marrjen
"Daçiçit i zvogëlohet zemra, thoshte se Kosova është zemra e Serbisë" Këshilltari i kryeministrit të Kosovës Isa Mustafës, Bajram Gecaj, ka replikuar për deklaratën e ministrit të jashtëm të
Ja çfarë thoshte Edi Rama për Donald Trump (VIDEO) Pas një gare të gjatë elektorale, sot Donald Trump është zyrtarisht i shpallur president i SHBA-së. Mbështetja nga po