999 rezultate për

thomas

Nuk kanë fund skandalet për Meghan Markle, çfarë ndodhi tani? Skandalet në familjen Markle nuk paskan fund. Pas deklaratave të motrës dhe babait të dukeshës, tani është radha e nipit
Plasin grabitjet në Madrid, pas Casemiros e pëson dhe ylli i Atletico Madrid Grabitja e shtëpive të futbollistëve është kthyer në një trend të frikshëm kohët e fundit, sidomos në Spanjë. Shtëpia e
Komisioni i Venecias "shuplakë" Metës: Nuk ka zgjedhje në 13 tetor! Ndërsa mazhoranca, opozita dhe Presidenti vazhdojnë debatin rreth 13 Tetorit, Komisioni i Venecias e ka kuptuar qartë kë
Vendimi i Meghan, babi i saj nuk do ta takojë kurrë nipin (FOTO LAJM) Meghan Markle ka marrë një vendim të pazakontë për të ndërprerë të gjitha lidhjet me babanë e saj. Dukesha e Sussex,
PSG në krizë të thellë, 4 yje pranë largimit Pas blerjeve të Marcin Bulka, Bakker, Herrera dhe Sarabria, Paris Saint Germain ka hedhur sytë nga organika e saj. Ka
E BUJSHME/ Arsenali dhe Newcastle në garë për Strakoshën Thomas Strakosha mund të largohet nga Lazio. Sipas "Tuttomercatoweb" Arsenali dhe Newcastle United janë të interesuar pë
Rita Ora fantastike në Berlin (FOTO LAJM) Rita Ora është paraqitur me një flamur me ngjyra ylberi derisa është dukur seksi derisa po përcjelli mbrëmjen e Thomas S
3 skuadra "big" të Premier League duan Thomas Strakoshën Thomas Strakosha i shumëdëshiruar në Premier League. Janë të paktën tre ekipe angleze që synojnë të marrin shërbimet e p
Çështja e Strakoshës më Kombëtaren, flet babai i tij Portieri i Lazios, Thomas Strakosha, pritet që të humbasë dy ndeshjet e Kombëtares shqiptare atë ndaj Isalandës dhe Mol
Agjenti i yllit të Atleticos hap rrugën e një kalimi të mundshëm të lojtarit te Interi Talenti i Atletico Madrid, Thomas Partey, ka dhënë sinjale se klienti i tij mund të jetë rrugës për t’iu bashkuar Interi
Nuk pranon të jetë zëvendësues, ylli i PSG drejt Premier League Mbrojtësi anësor i PSG Thomas Munier është i pakënaqur nën drejtimin e trajnerit Thomas Tuchel. "Nuk jam i lumtur, se
Thomas Muller përshëndet rrjetën (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh në minutën e 15 në transfertën ndaj Dusseldorf. Ishte Thomas Muller ai që përshë
Bayern Munchen përmbys rezultatin përballë Heidenheim (VIDEO) Bavarezët kanë hyrë ndryshë në këtë pjesë të dytë të lojës duke shënuar dy herë përballë Heidenheim. Fillimisht baraz
Thomasi u përjashtua nga Panucci, flet Foto Strakosha Thomas Strakosha u la jashtë nga Panucci teksa Italiani nuk prefori ta grumbullonte me Kombëtaren shqiptare për arseye d
Super Thomas Strakosha, Lazio kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO) Thomas Strakosh ka bërë mrekullinë sonte duke dërguar Lazio në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. 90 minuta mes Inter
UEFA i jep goditje të rëndë Bayern Munchen, Thomas Myller dënohet me dy ndeshje pezullim në Champions Bayern Munich ka marë një lajm të rëndë nga UEFA, teksa i ka dënuar mesfushorin Thomas Myller për dy ndeshjet e ardhshme
Thomas Strakosha, vetëm 3 lojtarë janë më lartë se ai në Seria A Gardiani i portës KuqeZi dihet tashmë që është kthyer në një lider edhe te skuadra e Lacios duke qënë titullar në të gji
Letra për babain në parajsë që preku botën, vogëlushja merr përgjigje (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël ka prekur mijëra persona, me veprimin e saj për Krishtlindje. Ajo i ka shkruar një letër babait të
Mario Balotelli tallet me Thomas Myllerin (FOTO LAJM) Thomas Muller sulmuesi Bayern Munich, në ndeshjen ndaj Ajax-it në mesjavë kreu një faull skandaloz ndaj Maximilian Ëob
Çmendet Muller, bën goditjen horror në fushë (VIDEO) Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, ne ndeshjen Ajax- Bayern Munich ka bërë një ndërhyrje të shëmtuar dhe të