999 rezultate për

thjesht

Ori Nebijaj flet për raportin me Isli Islamin:Nuk është thjeshtë koleg… Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë vite që shfaqen çdo mëngjes në shoqërinë e njëri-tjetrit për të drejtuar emisionin “Wak
Një formulë e thjeshtë, si ta kuptojmë për sa proteinë kemi nevojë Proteina është bazike për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e muskujve dhe në të mbajturit ngopur pas ngrënies. Por që ta zb
Sarri merr vendimin ekstrem kundër Ronaldos Cristiano Ronaldo "anashkalon" ndeshjen me Atalantën. Shansi 1% i lënë nga trajneri, Maurizio Sarri është thjesht një
Mënyrat se si ta mbroni veten nga njerëzit që flasin shumë Një histori “argëtuese” për gjyshen e tyre, macen e tyre ose thjesht ecjen në punë: Disa njerëz thjesht duan të shprehin
E thjeshtë por e bukur, brenda shtëpisë së Bill dhe Hillary Clinton (FOTO LAJM) 20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë, por jo nga Washington- i. Në fotot e realiz
Nga kasap i thjeshtë në super VIP, Nusret tashmë vlen 1 miliard dollarë (FOTO LAJM) Një djalosh si shumë të tjerë punon për të mbijetuar. Ai ka zgjedhur të punojë si pjekës mishi në skarën e një restorant
Të gjithë sytë nga Ina, pse çunat e "Përputhen" e preferojnë më shumë se Antonetën (FOTO LAJM) Përputhen është një ndër emisionet më të rinj shqiptar, si për përmbajte ashtu dhe për "moshën". Ky program ka ardhur
E tha vetë Kim: Kanye West në shtëpi është shumë ndryshe nga ai që ne njohim si VIP (FOTO LAJM) Bashkëshorti i Kim Kardashian, Kanye West, bëhesh shpesh pjesë e debateve publike dhe deklaratat e tij nuk kalojnë pa ha
Albin Kurti ulet në stadium krah tifozëve të thjeshtë, u jep zemër Kosovës dhe Shqipërisë Kyetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri” ku po luhet sfida Kosovë-Ang
Si të zgjohemi më të lumtur në këto ditë të ftohta Gjatë ditëve me shi dhe të ftohta, mëngjesi është pjesa më e vështirë. Mirëpo, sipas ekspertëve ekzistojnë disa mënyra d
Recetë e thjeshtë për të lehtësuar dhimbjet e fytit Gjatë ditëve të dimrit, të gjithë ne shpesh përballlemi me dhimbje të fytit. Në vend që të marrim ilaçe që zvogëlojnë
Duket kaq e thjeshtë, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel
Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën "Thjesht Të Du" (VIDEO) Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë. Këng
Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjith
Fotografitë që duket të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Shumë e thjeshtë, ndajini ushqimet sipas ngjyrës për të humbur kile Nëse vendosni që t'i ndani ushqimet tuaja në brumëra dhe perime, do të keni rezultate mahnitëse brenda një kohe shumë të
20 shpikje të vogla që i bëjnë problemet e mëdha të zhduken përgjithmonë (FOTO LAJM) Ka shumë gjëra në jetë që na i bëjnë gjërat më të thjeshta sot. Është e vështirë të imagjinosh një jetë të rehatshme pa
"Është njeri i thjeshtë", Anxhela Peristeri flet për partnerin për herë të parë Anxhela Peristeri për herë të parë ka treguar disa detaje në lidhje me partnerin e saj. Edhe pse për një kohë të gjat
Tani më e thjeshtë, rikthejini formën kaçurelave me këto 2 maska Hidratimi i flokëve duhet të jetë një hap i rutinës së kujdesit që asnjë vajza nuk duhet ta anashkalojë. Nëse mbeteni te
Këto nuse VIP kanë një gjë të përbashkët (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.