999 rezultate për

thirrur

Rihapja e dosjes së Azem Hajdarit, gazetarja zbulon pse është thirrur Berisha në Prokurori Dosja e Azem Hajdarit është hapur sërish. Një ndër të thirrurit për të dëshmuar është edhe ish-kryeministri Sali Berisha
Sela, Gashi dhe Kasami nuk shkojnë në takimin e thirrur nga Ahmeti Dy liderët e koalicionit ASH-Alternativa, Zijadin Sela dhe Afrim Gashi nuk do të marrin pjesë në takimin e sotëm të part
Mjeku Tritan Kalo: Jemi ende larg të thirrurit "fitore" (FOTO LAJM) Mjeku Tritan Kalo thotë se ende nuk ka ardhur momenti që të themi "Fitore". Në një postim në Facebook, Kalo kërkon n
Zidane flet për Juventusin: Nuk më ka thirrur askush Ditët e fundit u raportua se Juventusi kishte bërë një ofertë në drejtim të Zidane, por francezi mohoi gjithçka. "Nuk
Policia e FNSH blindon "Dëshmorët e Kombit", ç’po ndodh para Kryeministrisë Vazhdojnë masat e marrë për manifestin e orës 5 sot, thirrur nga Meta. Aktualisht ka nisur vendosja e Forcave të Rend
Pak para manifestimit të thirrur nga Meta, Rama mbledh ministra e deputetë Dita e sotme është përfolur shumë në media këto kohë pasi Meta ka thirrur sot gjithë shqiptarët në një tubim kundër grus
Taksa ndaj Serbisë, nis seanca në Kuvend Në Kuvend të Kosovës ka filluar seanca e jashtëzakonshme e thirrur nga deputetët e opozitës, raporton Gazeta Express.
Nuk mungon politika në derbin Tirana-Partizani, shpaloset pankarta për 2 Marsin Më 2 Mars është thirrur një manifestim nga ana e Presidentit të Republikës, Ilir Meta kundër asaj që ai e quan grusht sh
Ambasada amerikane thirrje për 2 marsin: Në protestat e kaluara ka patur dhunë, bëni kujdes Presidenti Ilir Meta ka thirrur në protestë gjithë shqiptarët me dy mars. Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikë
Tubimi i dy marsit, a do të anulohet protesta e thirrur nga Meta? Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu teksa foli në lidhje me Koronavirusin është shprehur se edhe mund të ndaloh
Isa Mustafa mbledh disa deputetë të LDK-së, mes tyre edhe Vjosa Osmani Zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës, së bashku me kryetarin e kësaj partie, Isa Mustafën ka disa orë që janë duke
Sulmi ndaj Haki Abazit, Dardan Molliqaj nuk është thirrur ende nga Prokuroria Pak ditë pasi u zgjodh kryetar i Partisë Social Demokrate, Dardan Molliqaj pritet që të paraqitet në Prokurorinë e Prish
Berisha mbërrin në Presidencë Ish-Kryeministri Berisha ka arritur në Presidencë i thirrur nga Meta për një takim. Mendohet se tema e diskutimit do
Fjalët e Capellos nuk kanë për ti pëlqyer aspak Ronaldos I ftuar në studiot e "Sky Sport", ish-trajneri i Juventusit, por gjithashtu edhe një ndër legjendat e Milanit, Fabio Cap
Rama mbledh sot kryesinë e PS-së Pas mbledhjes që zhvilloi pasditen e së martës me drejtuesit e 4 qarqeve, kryeministri Edi Rama ka thirrur sot në orën 9
Përfundon takimi, ambasadorët dalin nga zyra e Ramës (FOTO LAJM) Ka përfunduar takimi i Kryeministrit Edi Rama me ambasadorët e vendeve të BE-së dhe të ngarkuarën me punë të ambasadës s
Shoqërohet në polici një vajzë për parrullat ndaj ambasadorit (FOTO LAJM) Ish-kryetari i grupit të LSI-së Petrit Vasili denoncon në faqen e tij në rrjetet sociale se një nga personat që shkroi p
Rama: Meta nuk me ka thirrur asnjehere për krizën politike, ia qaj hallin Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se është solidarizuar me reagimet e Metës për protestat e opozitës. Sipas tij rruga e
Fati i protestës, Basha thërret mbledhje urgjente Partia Demokratike ka thirrur në një takim urgjent strukturat e saj drejuesë për të përcaktuar vijimësinë e protestës. N
Lobimi dhe lidhja me rusët, Basha thërritet në Prokurori Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do te paraqitet sot në Prokurorinë e Tiranës, për dosjen e lobimit në SHBA.