E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

thirrje

Ekspertët thirrje për kujdes: Vaksinat për COVID-19 po vijnë Dy ekspertë të lartë të Shteteve të Bashkuara për koronavirusin siguruan amerikanët të dielën se vaksinat kundër pandemi
Zhdukja e 32 vjeçarit, xhaxhai me lot në sy i bën thirrje Edi Ramës Ende nuk ka asnjë shenjë nga i riu, Silvi Priftit i cili u zhduk pasi doli të gjuante oktapod. Ishin rrobat e tij që
Specialistja e ISHP thirrje shqiptarëve: Mos keni frikë, nëse prekeni nga COVID-19 shkoni në spital Specialistja e ISHP-së Eugena Tomini, në një intervistë televizive tha se aktualisht vendi është në një situatë me rrisk
Shembet sot pallati 9 katësh në Durrës, IKMT thirrje banorëve Një pallat 9 katësh i cili ka mbetur i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit parashikohet të shembet sot rreth orës 13:00 në
Vaksina nuk do të na shpëtojë nga pandemia, ekspertët bëjnë thirrje për kujdes Pavarësisht pritjeve për qasje në vaksinë për koronavirus brenda disa javëve, Shteteve të Bashkuara dhe amerikanëve do t
Braçe thirrje qytetarëve: Më rëndë se kurrë, a doni të izolohemi sërish?! "Gjithcka e kishim dhe e kemi ende ne në dorë; e di që është e vështirë kështu, por duhen kufizuar patjetër takimet jash
Nuk ka më vende, Mjeku thirrje Ramës në 3 të mëngjesit: Janë 7 autoambulanca që kurojnë pacientë Mjeku i njohur Dritan Kociaj ka bërë një thirrje publike, ku kërkon prej ekspertëve, ministrisë së shëndetësisë dhe krye
"Heshtja shton dyshimet", ish-deputeti i bën thirrje Prokurorisë dhe SPAK-ut për viktimat e COVID-19 Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka bërë një deklaratë ku i kërkon Prokurorisë dhe SPAK-ut të hetojnë fshehjen e numrit
"Mos dilni jashtë", autoritetet thirrje banorëve në Itali pas stuhisë Komuna e Krotonës (Crotone) në Itali ka dhënë alarmin në mediat sociale për shkak të një të ashtuquajture “bombë e motit
COVID-19/ Meta thirrje Ramës: Trajtim financiar për mjekët Presidenti i Republikës, Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që të mbështesë personelin mjekësor të spitaleve COVID, qendra
Gazetari thirrje publike FSHF: Hapni dyert për tifozët në ndeshjen ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Gazetari i sportit, Ylli Aga i ka bërë thirje publike FSHF që të hapë dyert e stadiumit, Air Albania për tifozët në ndes
Gjermania thirrje BE-së: Miratoni çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Në prag të ministerialit të BE-së, ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas i jep çmim kryeministrit të Maqedonisë së Veri
​Biden thirrje Trump të pranojë humbjen: Më shumë njerëz do të vdesin nga COVID-19 Presidenti i zgjedhur i SHBA-së, Joe Biden deklaroi se edhe më shumë amerikanë mund të vdesin nëse administrata Donald T
Kurti thirrje Qeverisë të mbrojë të akuzuarit e Hagës Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një konferencë për media të dielën, tha se Qeveria e Kosovës duhet të
Rama thirrje mjekëve, infermiereve dhe mësuesve: Po votuat Lulin dhe Monën, do ju flakin në rrugë! "Të gjitha këto bien sa hap e mbyll sytë, mjafton që të votosh Lulin, merr edhe Liken dhe Monikën. Të gjitha këto ikin..
Basha thirrje Ramës: Unë do të të mposht në zgjedhje! Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi se akuzat se ka shërbyer si hetues i UÇK-së janë shpifje dhe mashtrime. Në një vi
Nuk ia njeh fitoren, Biden i bën thirrje publike Trump: Unë po pres! Ndërkohë që zgjedhjet nxorrën fitues Biden, Trump ende nuk i pranon rezultatet, madje është shprehur i bindur për fitore
Meta i bën thirrje qeverisë për menaxhimin e COVID-19: Të bëhet koordinimi me sistemin privat Presidenti Meta i ka bërë thirrje qeverisë për manaxhimin e COVID-19. "Në këto kushte, është tepër e domosdoshme të s
Italia drejt vendimit drastik, ekspertët thirrje për bllokim mbarëkombëtar Pas shtimi të ndjeshëm të rasteve të reja me koronavirus dhe humbjeve të jetëve, shoqata italiane e mjekëve dhe e kirurg
Makina bie nga ura, të rinjtë thirrje për ndihmë: O Zot na ndihmo! Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër mbrëmjen e sotme por fatmirësisht pa viktima. Një cift bashkëmoshatar