Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
999 rezultate për

thirrĂ

Panucci: Për këtë arsye nuk e thirra Trashin dhe Demirin në Kombëtare Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, doli sot në konferencë para mediave, në prag të sfidës së nesërme mi
Flet i dashuri i vajzës që u hodh nga pallati: Ajo u mbyll në dhomë, e thirra... Pas ngjarjes së rëndë në Fier, ku vajza 19-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i pallatit ku banonte,
Pushohet nga puna shefi shqiptar sepse u dha leje punëtorëve: Merr plaçkat ose thirra policinë! Një punëtor shqiptar në Franë, me detyrë shef me skuadrën prej 30 punëtorësh është pushuar nga puna për arsyen më të çud
Krasniqi: Pacollin nuk e thirra si deputet Kryetari i Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka përgënjeshtruar zërat se ka thirrur me emër presidentin Behgjet Pac