999 rezultate për

thimjo

"Ti ke vilë, unë nuk kam", lihet në burg 33-vjeçari që vrau mikun Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”, për Mihal Thimjon, i cili akuzohet se ka vrarë tre di
Vrasja në Gjirokastër, autori dhe viktima ishin kërkues floriri Mihal Thimjo dhe Gëzim Saraçi kanë qenë kërkues floriri. Këto janë detaje të reja të cilat dalin në dritë një ditë pas v
Ekstremistët sulmojnë Marin Memën për emisionin ndaj kriminelit grek Ekstremistët grekë kanë hedhur akuza ndaj gazetarit Marin Mema pas emisionit në Top Channel në lidhje me kriminelin Thim