999 rezultate për

thiken

Përgjaken Krishtlindjet në familjen shqiptare, babai gjuan me thikë djalin 26-vjeçar Ditën e Krishtlindjes, një përplasje e përgjakshme ka ndodhur brenda një familje shqiptare në një lagje të Heraklion të
Rama nga Fieri: Basha hoqi djalin e Fahriut për t'ia ngulur thikën Babales Kryeministri Edi Rama sot është ndalur në Fier me nismën “Deputeti që Duam”, nga ku u shpreh se partia që ai drejton ësh
Tre sjellje të miqve që parashikojnë "thikën pas shpine" Miqtë që zhduken kur keni probleme Janë ata persona që janë gjithnjë gati për të na shoqëruar nëpër festa, në
I ngulën thikën pas shpine 27 herë, ja çfarë i nxori zbuluar vrasësit e Regis Runajt Janë zbuluar detaje të reja nga vrasja e Regis Runajt në Elbasan, që ndodhi disa javë më parë pramë varrezave të qytetit
I nxorri thikën dhe tentoi të vidhte gruan, pasagjeri e pëson keq Policia e Gramshit ka arrestuar një 56 vjeçarpasi tentoi t’i vidhte çantën një shtetaseje teksa e kërcënoi me thikë.
Nuk pranonte divorcin, shqiptari i vë thikën në fyt gruas Një i ri shqiptar ka marrë vëmendjen e mediave italiane pasi ka tentuar të vrasë gruan e tij. 33-vjeçari ka dhunuar d
Gruaja bën rrëfimin e trishtë: Më vuri thikën në grykë! Programi "Historia ime", në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë dhe tepër të dhimbshme të nënës së tre fëmi
"Kisha rënë në dashuri me të", babai i 21 vjeçares: Pse i vendose thikën në fyt, kopil Ditën e djeshme është zhvilluar një tjetër seancë për vrasjen e Eleni Topaloudi nga dy të rinj në Greqi. E ndjera, u
Qëlloi 10 herë me thikën e kuzhinës gruan, shqiptari pranon krimin e rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku protagonistë janë një familje shqiptare. Eduart Zyberi, shqiptari 53-vjeça
"Vdis, vdis" 9 vjeçari i ngul thikën motrës 5 vjeçare Një 9 vjeçar është akuzuar për vrasje të mbetur në tentavitë pasi ka goditur me thikë motrën e tij 5 vjeçare. 9 vjeça
"Kërkoi thikën", moderatorja shqiptare tregon si reagoi babi për tatuazhin (VIDEO) Prezantuesja e njohur, Liesa Haxhiasllani është bërë tashmë vlogere dhe ka publikuar videon e saj të parë në Youtube ku
"Kosovës thikën pas shpine", reperi shqiptar-Ramës: Gjaku i fëmijëve në varre... (FOTO LAJM) Vizita e presidentit të Serbisë në Tiranë, pak ditë pasi mohoi masakrën ne Reçakut, ka prekur dhe ka lënduar zemrat e sh
Plas sherri në Tiranë, shkon të marrë thikën por rrëzohet e lëndon veten Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në zonën e Freskut në Tiranë ku raportohet se është lënduar një person.
I nguli thikën të riut që shau Erion Isain, militanti i PS merr post në administratë Pandi Cunge, i cili ka qenë kryetari i FRESSH, është emëruar ditën e premte, 2 gusht, administrator i njësisë administra
Debati kalon në dhunë, shqiptari i ngul thikën të dashurës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në S.Giorgio Jonico ku 52-vjeçari shqiptar ka goditur me thikë të dashurë
Rrëfim i tmerrshëm: Ky është serbi që vrau vëllezërit Haziri dhe gruan me thikë në krevatin e saj lado Zmajevic, është dënuar me 14 vjet burgim nga Gjykata e Lartë e Podgoricës, ai kishte vrarë tre anëtarët e familjes
I ngulën thikën në shtyllën kurrizore, i mituri: Mos i ndodhtë askujt si mua K. është 13 vjeçari nga Durrësi që ka mbetur i paralizuar si pasojë e një goditje me thikë në shtyllën kurrizore nga një
Flet gruaja që shqiptari i buri thikën në fyt në Angli Pamjet e dhunimit të 49-vjeçares Chrysoulla Michaels nga shqiptari Ardian Rragami u shpërndanë me shpejtësi në të gjitha
"Më vendosën thikën në kokë", kryefamiljari në Mallakastër rrëfen tmerrin e grabitjes Përparim Merdani është kryefamiljari i shtëpisë së grabitur me dhunë dy ditë më parë në fshatin Greshicë të Mallakstrës.
Tmerroi Anglinë, dëbohet shqiptari që i vuri thikën në fyt gruas (FOTO LAJM) Shtetasi shqiptar, Ardian Rragami është dëbuar nga autoritetet e Britanisë së Madhe. Ai kishte hyrë ilegalisht në Br