999 rezultate për

thike

Plagosi me thikë 56-vjeçarin, identifikohet autori Një 46-vjeçar është plagosur me një mjet prerës e dyshuar si thikë nga një person tjetër për të cilin policia thotë se e
Mbylli në dhomë të atin dhe e kërcënoi për vdekje, motra denoncon të vëllain Telefonata në “112” dhe reagimi në kohë i policisë parandalon një ngjarje të rëndë në familje ku djali kërcënonte me thi
Plas sherri në Tiranë, shkon të marrë thikën por rrëzohet e lëndon veten Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në zonën e Freskut në Tiranë ku raportohet se është lënduar një person.
Vritet me thikë pas sherrit adoleshenti shqiptar në Angli Një 15-vjeçar shqiptar nga Kosova ka mbetur viktimë e një përleshje mes dy grupesh të rinjsh në Angli. Elton Gashaj u
Shkon për darkë në shtëpinë e nuses së ardhshme, goditet me armë të ftohta nga kunati Një darkë familjare u shndërrua në një sherr me fjalë e më pas me thika, çka u desh ndërhyrja e karabinierëve dhe ambula
E mori për punë në shtëpi, pronari e godet muratorin me thikë Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.4, arrestuan në flagrancë një 44 vjeçar në Tiranë pasi qëlloi me thikë punëtorin
Përleshje mes grekëve dhe shqiptarëve në Selanik, ka të plagosur Përleshje egër midis të rinjve shqiptar dhe grekë në portin e Selanikut. Një përleshje e egër ka ndodhur pak më parë
Dëshmia "tronditëse" e të riut që vrau shokun me thikë: Do vrisja dhe të tjerë Oficerë të Policisë Gjyqësore Dibër kanë rimarrë në pyetje Fatjon Ketën, të dyshuarin kryesor për vrasjen e 21-vjeçarit
DETAJE/ Plagoset me thikë i riu në Durrës, niset me urgjencë drejt Traumës në Tiranë Një sherr mes dy personave në Durrës për pak sa nuk është kthyer në tragjedi. Një person me iniciale S.Xh., 29 vjeç,
Prindër të dy fëmijëve: Kush është çifti që vdiq në Librazhd, burri vrau gruan dhe më pas veten Qyteti i Librazhdit është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një krim makabër në familje, ku një 53-vjeçar ka masakruar me
LIBRAZHD/ Burri masakron me thikë bashkëshorten, më pas hidhet nga kati i 7 dhe ndërron jetë Një ngjarje tronditëse është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit, ku një burrë ka masakruar me thikë pë
Theri të dashurën rumune me thikë, çudit shqiptari: E bëra nga dashuria “E bëra për dashurinë” . Kështu ka thënë para trupit gjykues shqiptari Roland Bushi i cili tre ditë më parë në Abruzzo q
Vrau shokun në Bulqizë, dalin pamjet arrestimit të autorit (VIDEO) Kapet në kohë rekord nga Policia autori i ngjarjes së ndodhur në Bulqizë. Policia e Bulqizës pas rreth 1.30 minuta në nd
Theret me thikë 20 vjeçari në Bulqizë (VIDEO) Dy të rinj janë konfrontuar me armë të ftohta në qendër të qytetit të Bulqizës duke bërë që të ketë një viktimë. Nga
Qëlloi 11 herë me thikë gruan pas refuzimit të dashurisë, kush është shqiptari që tronditi Italinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francavilla al Mare në Itali, dy ditë më parë, pasi një 27-vjeçar shqiptar ka qëlluar
Qëlloi 11 herë me thikë gruan moldave, ky ështe 33-vjeçari shqiptar Ndërhyrja e qenit të saj bëri të mundur që të ndalej tërbimi i agresorit dhe të gjente një shteg për të ikur. Bëhet f
TRONDITESE/ Burri vret me thikë 8 fëmijë në ditën e parë të shkollës Një burrë i armatosur me thikë ka kryer një masakër të rëndë në një shkollë fillore në Kinë. 40-vjeçari, mbiemri i të ci
Dita e parë e shkollës kthehet në tragjedi, burri ther me thikë 8 fëmijë Një burrë i armatosur me thikë ka kryer një masakër të rëndë në një shkollë fillore në Kinë. 40-vjeçari, mbiemri i të ci
Çmendet shqiptari, godet 12 herë me thikë gruan moldave Një 28-vjeçar shqiptar u arrestua nga autoritetet italiane pasi goditi 12 herë me thikë një grua moldave e cila aktualis
Plagoset një person në Vlorë Një person është plagosur rreth orës 14:00, ditën e sotme në lagjen “24 Maji” pranë stacionit të trenit në Vlorë. B