999 rezultate për

thikĂ

Përplasje me thika mes tifozëve të Lazios dhe Sevillas, dy në gjendje të rëndë (FOTO LAJM) Përplasje të dhunshme mes ultrasve të Lazios dhe atyre të Sevillas në kryeqytetin italian, Romë, 24 orë sfidës mes dy sk
Dade dhe Gjylameti "nxjerrin thikat" (FOTO LAJM) Arta Dade dhe Blerina Gjylameti po përplasen publikisht prej disa ditësh pas deklaratës së ish-ministres së Jashtme të N
Shqiptarët përleshen me thika e armë në Itali, i "zhduken" policisë Në mediat italiane raportohet se një sherr i dhunshë ka ndodhur mes shqiptarëve gjatë pasdites të së premtes. Sherri
Përplasje me thika në Patos, plagoset një person Një 46-vjeçar në Patos është plagosur me thikë pas një sherri mes disa të njohurve. Ngjarja e rëndë ka ardhur pas një
Inter-Napoli, thika çekiçë dhe shkopinjë u përdorën nga përleshja mes dy tifozerive (FOTO LAJM) Thika, çekiçë, shkopinjë bezbolli janë ende në vendgjaren ku u përleshën dy tifozeritë e Interit dhe Napolit, ku rezulto
Sherr me thika në Tiranë, 58-vjeçari bën për spital të riun Një sherr i momentit midis dy personave në Tiranë, ka degjeneruar me përdorimin e thikës. Si pasojë e këtij konflikt
Burri e tradhtonte dhe e qëlloi 46 herë më thika, ajo bën kërkesën e çuditshme Bashkëshorti jo vetëm që e tradhtonte, por e goditi 46 herë me thika. 10 prej thikave që mori në bark i dëmtuan mushk
Përleshje e ashpër me thika e armë mes grekëve e shqiptarëve, ka të plagosur Një sherr masiv ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Greqi. Bëhet fjalë për një sherr midis një grupi
Përleshje e ashpër mes shqiptarëve në Athinë, një i masakruar me thikë Përleshje e egër me një të plagosur në Maroussi në Athinë. Një përleshje e ashpër ka ndodhur pasditen e së premtes n
Plas sherri me thika nĂ« Memaliaj, plagoset njĂ« i ri Nga SpecialistĂ«t pĂ«r Hetimin e Krimit nĂ« Stacionin e PolicisĂ« Memaliaj u bĂ« arrestimi nĂ« flagrancĂ« i shtetasve: – Kle
Sherr me thika mes shoferëve në Ersekë, një i plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Ersekë. Një sherr banal ka shpërthyer mes dy personave dhe si pasojë,
Festonin "beqarinë" një shqiptar dhe një rumun i masakrojnë me thika Karabinierët italian kanë mundur të arrestojnë mbrëmjen e djeshme një shqiptar dhe një rumun mbi të cilët rëndon akuza e
Thika, kaçavida e drogë, shihni çfarë u gjet nëpër burgjet e Shqipërisë Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve dhe Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Burgje kanë zhvilluar kontrolle dhe inspek
Sherr me thika, 49-vjeçari sillet me urgjencë në Tiranë Një sherr me thika ka ndodhur në një lokal në Dibër. Nga raportimet e fundit mësohet se dy persona janë konfliktuar
Sherr me thika në Durrës, plagoset rëndë i riu Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku pas një sherri me thika ka mbetur i plagosur rëndë një i ri. 20-vjeçari m
Një i plagosur, plas sherri me thika mes qytetit të Vlorës Një përleshje me thika ka ndodhur në mesnatë në Vlorë. Disa të rinj janë përleshur me njëri-tjetrin, ndërsa janë përd
VĂ«llezĂ«rit pĂ«rleshen me thika nĂ« TiranĂ«, njĂ«ri pĂ«rfundon nĂ« spital tjetri nĂ«n pranga Dy vĂ«llezĂ«r janĂ« pĂ«rleshur me thika nĂ« TiranĂ«. Ngjarja ka ndodhur nĂ« rruhen “mero Meto”. PĂ«r pasojĂ«, njĂ«ri prej tyre ka
Sherr me thika nĂ« VlorĂ«, dyshohet pĂ«r tĂ« plagosur! Detajet NjĂ« sherr me thika ka ndodhur disa minuta mĂ« parĂ« nĂ« lagjen ‘PavarĂ«sia’ nĂ« VlorĂ«. Ngjarja e rĂ«ndĂ« ka ndodhur nĂ« katin e
Theren me thika në Belsh, një i plagosur rendë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Belshit, ku dy të rinj janë përpleshur me thika, pas një sherri verbal. M
Plas dhuna në Skoci, tifozët e skudrës së shqiptarit përleshen me thika (VIDEO) Ditën e djeshme skuadra e Rangers është ndeshur me klubin kroat Osijek ku luan edhe shqiptari Eros Grezda. Por një in