999 rezultate për

thiago

Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
LISTA/ Top transferimet e merkatos verore Ka përfunduar një nga afatet kalimtare më interesante në botën e futbollit. Pothuajse në shumicën e shteteve merkatoj
Thiago Alcantara infektohet me koronavirus, humb ndeshjen e rradhës dhe grumbullimin me Spanjën Thiago Alcantara ishte mungesa e madhe e Liverpoollit në ndeshjen e djeshme ndaj Arsenalit, ndërsa në një komunikatë të
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Leonardo kërkon zëvendësuesin e Thiago Silvas, interesohet për mbrojtësin e Chelseas Merkatoja për Paris Saint Germain nuk ka përfunduar, pasi trajneri Tuchel kërkon një përforcim në mbrojtje. Mësohet se L
Klopp me "dhimbje koke", Thiago dhe Alisson në dyshim për Arsenalin Liverpool mund të jetë me dy mungesa të mëdha në ndeshjen kundër Arsenal. Përforcimi i ri i Liverpool, Thiago Alcanta
Mungon kapiteni Henderson, Thiago nga minuta e parë ndaj Arsenalit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në konferencë për mediat, ka konfirmuar se në ndeshjen kundër Arsenalit pritet të m
Thiago zbulon një traditë interesante që e ka hasur në dhomat e zhveshjes të Liverpool Përforcimi më i ri i Liverpoolit, Thiago Alcantara, ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante që ai e ka hasur në korr
Fjalët e para të Thiagos pas firmës me Liverpool Liverpooli ka njoftuar të premten pasdite se ka kompletuar transferimin e Thiago Alcantaras nga Bayerni. Mesfushori i
Merkato shkurt: Bale, Thiago dhe Suarez shumë pranë largimit Merkato sa vjen e bëhet mjaft interesante kur kanë mbetur edhe 2 javë nga mbyllja e saj. Këtu është një përmbledhje m
Flick uron Liverpoolin për nënshkrimin me Thiagon Trajneri i Bayern Munchen, Thiago Alcantara e ka pranuar largimin e mesfushorit nga skuadra gjermane. Në një konferen
Klopp e do te Liverpool, "The Reds" tjetër ofertë për Thiago Alcantaran Liverpool nuk heq dorë nga Thiago Alcantara i cili vazhdon të jetë dëshira kryesore në merkato e trajnerit Jurgen Klopp.
Alcantara - Liverpool, lajme të reja nga Anglia Thiago Alcantara është objektivi i madh i Liverpoolit. Liverpool nuk ka hequr dorë nga përpjekjet për transferimin e
Wijnaldum nuk luan nga vendi, Barcelona hedh sytë nga Thiago Thiago Alcantara vazhdon të jetë lojtari që bënë Barcelonën të kalkulojë. Barcelona vazhdon të jetë aktive në merkato
Thiago Alcantaro ndryshon mendje: I lumtur te Bayern Prapakthehu i bujshëm i Thiago Alcantara-s, mesfushorit spanjoll të Bajernit të Mynihut. Futbollisti i cili është aktual
Thiago i vendosur, dëshiron vetëm këtë skuadër Thiago Alcantara dëshiron vetëm Liverpolin. Mesfushori spanjoll ka ndarë mendjen për t’u larguar nga Bayern Munich kë
PSG u bë pishman për Thiago Silvan, tentoi ta mbante në fund Agjenti i Thiago Silva, Paulo Tonietto foli për de L’Equipe për lamtumirën e tij me PSG dhe nxjerr prapaskenat e ndarjes
Merr fund epoka e Thiago dhe Martinez te Bayern Sipas drejtorit sportiv të Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge, Javier Martines dhe thiago Alcantara do largohen nga klubi
Thiago në shitje, Bayerni pret ofertë nga Liverpooli Te Bayern Munich janë duke pritur një ofertë për Thiago Alcantara, në ditët e ardhshme. Këtë e ka konfirmuar Karl-Hei
Tuchel bën veprimin e papritur, bllokon transferimin e Thiago Silvas te Chelsea Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të bllokojnë transferimin e Thiago Silvas në Chel