999 rezultate për

theu

Shqiptari pa letra kapet se theu karantinën: I gjendet drogë dhe testohet për COVID-19 Një ngjarja e pazakontë ka ndodhur me një të ri shqiptar në Greqi. Ai u shoqërua nga policia në rajon për shkak se u
Sërish "pastrime" te Barcelona, pritet të largohen 4 lojtarë Barcelona pritet t’i shesë katër nga lojtarët e ekipit të parë na afatin dimëror. Sipas Diario AS, bëhet fjalë për Ju
Kush ia vuri tritolin në shtëpi Talo Çelës? Policia gjeti eksploziv tjetër që nuk shpërtheu Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mëngjesin e sotëm ku në banesën e Talo Celës, në Katund të Ri, në Elb
Theu derën e xhamisë për të marrë paratë, arrestohet i riu Armand Ozuni 17-vjeç është arrestuar nga policia pasi dyshohet si autor i dy vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Përrenja
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
Meta e ktheu pas Kodin Zgjedhor, Rama i vendosur: Do ta votojmë sërish Kryeministri Edi Rama ka folur pas mbledhjes së shtabit në PS, ku u pyet dhe për kthimin e Kodit Zgjedhor nga ana e pres
Theu masën e sigurisë, arrestohet 20 vjeçarja Plagosje me thikë në rrugën “Myslym Keta” në Tiranë, ku një 52-vjeçar ka përfunduar në spital. “Sherbimet e Komisaria
Theu arrestin e doli në lokal duke festuar? Reagon "Zogu i Tiranës" Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës postoi video nganjë lokal i Tiranës, gjë e cila ngriti dyshime nëse ka
74-vjeçari futet në librin Guinness, theu rekordin e futbollistit më të vjetër në botë Ezledin Bahader është mbajtësi i ri i rekordit! Ky egjiptian u bë futbollisti më i vjetër profesionist në botë në moshën
Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata
Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për sh
Shpërthimi i tmerrshëm i bombës nga Lufta e Dytë Botërore në Poloni (VIDEO) Një bombë e Luftës së Dytë Botërore shpërtheu në Poloni gjatë një përpjekje për deminim. Bomba e quajtur Tallboy me p
I riktheu pikturën, Meta falenderon Gramoz Ruçin Presidenti Ilir Meta ka falenderuar Gramoz Ruçin pasi ky i fundit e ka ndihmuar të rimarrë një pikturë të Isa Boletinit
"Babai i theu hundën nënës", detaje tronditëse nga jeta e Boris Johnson Një libër që flet për jetën e kryeministrit britanik Boris Johnson ka zbuluar detaje tronditëse rreth familjes së tij. B
Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde
Erdhi "tapë" në shtëpi dhe u ktheu fjalën, turku mbyt vajzën e pjesët e trupit ia fsheh në frigorifer Një krim makabër ka ndodhur në Turqi ku një punëtor turk qebapi vrau vajzën e tij pasi erdhi e dehur në shtëpi. Shte
Ktheu Elbasanin në "arenë lufte", familjarët lënë trupin e 71-vjeçarit akoma në morg Dita e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për qytetin e Elbasanit i cili u kthye në një arenë lufte. Pas 5 orësh reziste
I shpërtheu tritoli, ku është sot Preng Gjini Pas atentatit me tritul në mes të Tiranës, Preng Gjini është nisur 3 ditë më parë drejt Turqisë. Ai ka qëndruar vetëm
Futi nën makinë fqinjen e i theu këmbët, merret vendimi për 61 vjeçarin Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg 61-vjeçarin Hile Simoni i cili dhunoi komshien e tij Katrinë Hila, pas një sherri për