999 rezultate për

theth

Thethi i izoluar nga bora dhe akulli (VIDEO) Thethi, një nga zonat piktoreske më të njohura në Shqipëri sa i përket turizmit malor, vijon të jetë “mollë e ndaluar” p
U arrestuan 3 persona për vrasjen e tij, flasin vëllezërit e biznesmenit në Theth Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e vrasjes së Nard Polies pak ditë më parë në qytetin verior si edhe ka arrest
E qëlluan disa herë me armë, pse u vra biznesmeni në Theth? Biznesmeni Nard Polia është vrarë ditën e sotme në fshatin Grudë. Ai është është qëlluar disa herë me armë, ndërsa n
U ekzekutua në Theth, viktima ishte vëllai i ish-banorit të Big Brother Ditën e sotme është vrarë në fshatin Grudë, biznesmeni Ferdinand Polia. Informacionet paraprake tregojnë se viktima n
Ishte në makinë kur e qëlluan me armë, viktima në Theth u qëllua disa herë Biznesmeni Ferdinand Polia është vrarë ditën e sotme në fshatin Grudë. Ai është është qëlluar disa herë me armë, ndër
La Italinë për Thethin, kush është biznesmeni i ekzekutuar në Shkodër (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Shkodrën. Biznesmeni 36 vjecar, Nard Polia nga Thethi është vrarë me a
Momenti i shpëtimit të 15 personave në Theth (VIDEO) Forcat Ajrore përmes ekuipazhit të helikopterit Cougar, ka evakuuar 15 persona të bllokuar në fshatrat Theth e Shalë, në
Helikopteri i FA-së niset për të shpëtuar 8 mësuesit në Theth Pas thirrjes për ndihmë, një helikopter Cougar i Forcës Ajore është nisur drejt Thethit dhe Shalës për evakuimin e 8 mës
Shteti në gjumë dimëror ndërsa Thethi vazhdon të jetë i bllokuar Zona e Thethit vijon që të jetë e bllokuar prej dy javësh nga dëbora, ndërsa autoritetet deri tani nuk kanë ndërhyrë për
Do të vriste gruan, policët nuk u besojnë syve çfarë gjejnë në shtëpinë e shkodranit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku fatmirësisht ndërhyrja në kohë e policisë ka paranaluar përshkallëzimin e n
Turistët e humbur në Theth tregojnë ngjarjen: Nuk na gjeti policia Dy turistët që humbën në Theth një ditë më parë, 33 vjeçari nga Irlanda e Veriut Chris Simm, dhe hollandezja 27 vjeçare
Të bllokuar në humnerën e Thethit, momenti që policia shpëton dy turistët (VIDEO) Policia bën me dije se në bashkëpunim me banorët e zonës kanë shpëtuar dy turistë të huaj të cilët kishin ngatërruar rru
Turistja polake rrëzohet në Theth, transportohet me helikopter në Tiranë Një turiste polake është transportuar me helikopter për në Spitalin e Traumës në Tiranë, pasi është rrëzuar në zonën e T
Pamje magjike nga Thethi, hapet rruga nga dëbora 2 metra (FOTO LAJM) Sot është zhbllokuar krejtësisht aksi nga Boga në Theth dhe makina e parë ka mbërritur në pikën turistike. Kjo u bë e
Në jug plazh por në veri acar, Thethi i bllokuar me 2 metra dëborë Ndërkohë që në jug të Shqipërisë ka nisur sezoni i plazhit, në veri të vendit ka ende 2 metra dëborë. Dje, që data
U bllokuan në Theth mes deborës, turistët anglezë tregojnë orët e tmerrit Kanë ardhur nga Manchesteri për të kaluar pak ditë në Theth të Dukagjinit në Shkodër por janë bllokuar nga bora. Për tre
Dëbora pushton veriun, bllokohet tërësisht lëvizja në Theth (VIDEO) Prej natës së mbrëmshme në veri të vendit kanë nisur dendur reshjet e dëborës duke shkaktuar dhe problemet e para në lëv
Thethi i izoluar nga dëbora, banori thirrje për ndihmë (VIDEO) Deputeti i PD-se, Bardh Spahia, ka bërë një denoncim ne faqen e tij ne FB, teksa shkruar se po ndjek nga terrreni situat
Bllokohet Thethi nga dëbora, banorët prej disa ditësh pa drita Në veri të Shqipërisë kanë nisur reshjet e dendura të deborës duke shkaktuar dëmet e para. Nga raportimet e para mës
I ngacmoi gruan? Var veten 20-vjeçari që plagosi burrin xheloz në Theth Është identifikuar i riu që u vetëvar me çërçaf në burgun e Shënkollit në Lezhë. Mësohet se i riu është Florian Kodr